• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Євроінтеграція

Євроінтеграція

1 листопада 2014 р. розпочалося тимчасове застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яке стало можливим після завершення необхідних внутрішніх процедур, зокрема ратифікації цього документа Верховною Радою України і Європарламентом, а також схвалення відповідного рішення Радою ЄС. Про розвиток співпраці між Україною та ЄС у рамках тимчасового застосування Угоди про асоціацію та його перспективи йдеться у аналітичному матеріалі В. Е. Пальчук у № 93 „Резонансу”.

Соціальна сфера

Соціальна сфера

Висвітлено питання створення Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Розглянуто права й державні соціальні гарантії, передбачені законодавством України, для військовослужбовців, які брали участь в АТО, та їх сімей. Наведено коментарі фахівців та приклади отримання компенсації військовослужбовцями-учасниками антитерористичної операції.

Космічна діяльність

Космічна діяльність

Космічна діяльність для багатьох країн світу є однією з пріоритетних галузей економіки та потужним чинником розвитку передових технологій, а можливість повноцінного обміну досвідом й участь у спільних проектах фахівців різних країн світу стала вкрай важливою для подальшого розвитку космічної галузі. У Києві відбулося спільне засідання НАН України та Міжнародної академії астронавтики, під час якого окрему увагу було приділено розгляду стану виконання плану спільної науково-дослідної діяльності ДП «КБ «Південне» і наукових установ НАН України на 2014 р., а також окресленню задач на 2015 р. Докладніше про розширене засідання Координаційної ради з організації спільних робіт ДП «КБ «Південне» і наукових установ НАН України та Українського регіонального відділення Міжнародної академії астронавтики у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8.

Современная стоматология в Самаре

Стоматолог Максим Зыбин

К выбору стоматологии необходимо относится максимально серьезно. Своим посетителям стоматология Максима Зыбина в Самаре может предложить полный спектр услуг позволяющий получить красивую и белоснежную улыбку независимо от текущего состояния зубов. Оснащена стоматология в Самаре самым современным оборудованием, а специалисты имеют многолетний опыт работы и сертификаты, подтверждающие высокую квалификацию.

День аспіранта

День аспіранта

Запрошуємо молодих науковців на День аспіранта до Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського!

11 грудня 2014 року у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського – традиційний День аспіранта. У рамках заходу відбудеться  семінар-практикум з теми: «Інтегрований пошук наукової інформації».