• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

«МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»

«МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих науковців. 
Якщо Вам є що розповісти про проблеми та перспективи молодіжних ініціатив модернізації української освіти та науки, досвід діяльності молодіжних об’єднань в науково-освітньому просторі, залучення грантового фінансування науки, розвиткок наукового комунікативного простору засобами ІТ, ця конференція − для Вас!

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 256-VIII «Про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Огляд експертних думок щодо даного закону читайте в коментарі С. Горової до Випуску 24 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Національне агентство з питань запобігання корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції

Антикорупційна реформа займає важливе місце серед реформ, анонсованих «Стратегією–2020». Також її можна назвати однією із найбільш очікуваних у суспільстві. Нещодавно Міністр юстиції Павло Петренко оголосив про створення нового антикорупційного органу − Національного агентства з питань запобігання корупції. Детальніше про те, які функції повинен виконувати цей орган та чим відрізнятиметься від ще не сформованого Національного антикорупційного бюро, читайте в коментарі В. Волковинської до Випуску 24 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Співпраця Мін’юсту з USAID

Співпраця Мін’юсту з USAID

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) буде моніторити проведення реформ у сфері української юстиції; Уряд ухвалив рішення про створення Національного антикорупційного агентства; Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції встановила порушення присяги з боку п’яти суддів; Туреччина має намір взяти участь у відновленні територій Донецької і Луганської областей; Кабмін перерозподілив 40 млн гривень медичних субвенцій для Горлівки на користь контрольованих Україною міст; Майже повністю відновлені системи життєзабезпечення у селищі міського типу Станиця Луганська, в Авдіївці вже частково відновлене електропостачання. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України в межах «Стратегії розвитку–2020» читайте у черговому Випуску 24 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Засади державної регіональної політики

Засади державної регіональної політики

Динамічний та збалансований розвиток регіонів є найважливішою проблемою подальшого впровадження ринкових відносин та суспільних перетворень в Україні. Це передбачає запровадження нової регіональної політики, покликаної поєднати завдання модернізації економіки країни із забезпеченням комплексного збалансованого розвитку регіонів. Державна регіональна політика спрямована на забезпечення сталого розвитку регіонів на основі зміщення акценту від централізованого управління до комплексної підтримки і стимулювання регіонів у розбудові їх власного потенціалу з використанням інструментів державної політики та активних регіональних і місцевих ініціатив. Про сучасні проблеми територіального розвитку та реалізації регіональної політики в Україні читайте у матеріалі І. Беззуб, «Регіональна політика в Україні: сучасний стан та стратегія реформування», «Громадська думка» № 5 (87).