• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

В Instagram з’являться підбірки фото за актуальними темами

В Instagram з’являться підбірки фото за актуальними темами

В Instagram з’явилися нові функції – пошук за геотегами і актуальні новинні тренди. Останні оновлюються в режимі реального часу. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12.

Алгоритм навчили шукати пожежі на знімках в соцмережах

Алгоритм навчили шукати пожежі на знімках в соцмережах

Учені з Університету Сан-Паулу, Бразилія, створили алгоритм для автоматичного виявлення пожеж на фотографіях у соцмережах. Дана робота була частиною проекту Rescuer, в рамках якого планується створити систему швидкого реагування на надзвичайні події за даними з соціальних мереж. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12.

ПЕН-центр США засудив необґрунтоване блокування акаунтів у Facebook, які критикують Путіна

ПЕН-центр США засудив необґрунтоване блокування акаунтів у Facebook, які критикують Путіна

Американський ПЕН-центр виступив проти вилучення на сайті соцмережі постів і блокування профілів українських і російських противників режиму президента РФ В. Путіна і закликає Facebook своєчасно відновити весь належний контент. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12.

Інтерв’ю з членом Конституційної комісії О. Л. Копиленком

Олександр Копиленко: …Якщо ми виходимо з того, що Крим був, є та залишається українською територією, а нинішній конфлікт на Донбасі буде розв’язаний, то внесення в нову редакцію Конституції України норми про те, що Крим та Донбас є окупованими частинами території України, я вважаю недоцільним

Інвестиційної конференція Україна − США

Інвестиційної конференція Україна  − США Україна спільно з США створить дорожню карту щодо підвищення інвестпривабливості; Зміни до Конституції України у частині децентралізації передбачають два роки перехідного періоду; США позитивно оцінили результати реформ в енергетичному секторі України; Голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав закон «Про Національну поліцію»; Україна і Канада офіційно завершили переговори про створення зони вільної торгівлі; Верховна Рада ратифікувала меморандум між урядами України та Німеччини про отримання 500 млн євро позики для Донбасу. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України в межах «Стратегії розвитку–2020» читайте у черговому Випуску 39 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України (шляхи реформування)».