• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Ответственность за безопасный полет начинается на земле

Ответственность за безопасный полет начинается на землеВсе европейские и американские курсы по лечению аэрофобии, начинаются с утверждения, что самолет является чрезвычайно надежным транспортным средством: все технические структуры, узлы и соединения самолета, которые отвечают за безопасность полета, дублированы или даже триплированы. При отказе одного из соединений безопасная посадка возможна на дублирующем соединении.

Засідання Комісії з реформи Конституції України

Засідання Комісії з реформи Конституції України

У Києві 6 квітня відбулося перше засідання комісії з реформи Конституції України за участю Президента України Петра Порошенка. Внесення поправок до Конституції – один із пунктів мирної угоди «Мінськ–2». Остаточний варіант поправок до Конституції комісія має напрацювати в серпні-вересні, щоб у другому читанні (поправки в Основний закон приймаються на двох різних сесіях ВР) Рада затвердила їх до місцевих виборів, які пройдуть 25 жовтня. Більш детально про засідання даної комісії та експертні думки щодо можливих змін в Основний Закон нашої країни в коментарі С. Горової до Випуску 26 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Очікування від Ризького саміту

Очікування від Ризького саміту

Дата введення безвізового режиму України з державами Шенгенської зони, в яку входить більшість держав Європейського Союзу, може бути визначена на найближчому саміті «Східного партнерства», що відбудеться 2122 травня у Ризі. Але в той же час є технічні проблеми, які вимагають вирішення. Детальніше про думки експертів таочікування щодо наданнябезвізового режиму Україні у коментарі Л. Демяненко до Випуску 26огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Зміни до Основного закону України

Зміни до Основного закону України

Відбулося перше засідання Конституційної комісії; Кабінет Міністрів України схвалив пакет законопроектів з реформування МВС; Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та Європейським союзом; Президент підписав Закон №263-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій»;Уряд своєю Постановою затвердив розроблену Мінрегіоном Методику формування спроможних територіальних громад; Міністр юстиції презентував електронні сервіси Мін’юсту. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України в межах «Стратегії розвитку–2020» читайте у черговому Випуску 26 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».