• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Національний центр наукових досліджень Франції

Національний центр наукових досліджень Франції

10 лютого виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», у якому ви дізнаєтеся про нові результати фундаментальних та прикладних досліджень учених НАН України, про нові можливості у співробітництві МОН України, НАН України, Фонду фундаментальних досліджень та українських науково-дослідних установ з Національним центром наукових досліджень Франції (CNRS), про впровадження системи надання цифрових ідентифікаторів об’єктів (The Digital Object Identifier) та багато іншого.

Реформа Національної академії наук

Реформа Національної академії наук

В. Горовий, заст. гендиректора НБУВ, д-р іст. наук, проф.

Національна наука і національний інтерес

Сучасний етап розвитку цивілізації  характеризується двома рисами, що базуються на спільній основі: активізацією глобальних впливів, що відбувається на базі розвитку глобальної інформатизації, і прискоренням процесу впровадження змістовної основи суспільно значущих інформаційних ресурсів у практику суспільного життя.

Харківщина

Харківщина

Ескалація конфлікту на Сході та зростання протестних настроїв по всій країні, на думку деяких експертів, створюють передумови для можливої організації нових акцій, спрямованих на подальшу політичну дестабілізацію в Україні. У цьому контексті оглядачі з особливою увагою ставляться до аналізу стану і перспектив розвитку ситуації в Харківській області, де загроза зростання терористичних проявів розцінюється сьогодні як дуже висока. Деталі дізнавайтеся у статті Ю. Якименко в № 10 «Резонансу».

В об’єктиві – регіон

В об’єктиві – регіонВ умовах розгортання військового конфлікту на Донбасі залишається небезпека його розширення  на інші південно-східні регіони України. Про те, як ця обставина впливає на суспільно-політичну ситуацію в Запорізькій та Херсонській областях, йдеться у матеріалі А. Потіхи, опублікованому у № 9 бюлетеня "Резонанс".

Інформаційні акценти

Кількісно-змістовний аналіз електронних матеріалів за січень 2015 р.

Кількісно-змістовний аналіз електронних матеріалів за січень 2015 р.

Проект представляє візуалізацію результатів контент-аналізу резонансних повідомлень центральних та регіональних електронних ЗМІ. Кількісно-змістовний аналіз електронних матеріалів за cічень 2015 р. дозволяє виявити за співвідношенням повідомлень найбільш обговорювані проблеми, динаміку висвітлення визначених тем протягом місяця та оціночне висвітлення основних тем суспільно-політичного життя.