• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Форс-мажорні обставини: що змінила пандемія вірусу COVID-19?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Щиро вітаємо Дубровіну Любов Андріївну з нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня!

Щиро вітаємо Дубровіну Любов Андріївну з нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня!
            Фото Видавництва Логос Україна

Колектив СІАЗ, НЮБ, ФПУ Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського вітає генерального директора НБУВ, члена-кореспондента НАН України, доктора історичних наук, професора Дубровіну Любов Андріївну з нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (Указ Президента України №254/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України»).

З почуттям глибокої пошани щиро бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення, незгасимої енергії та нових наукових звершень!

Вітаємо з Днем Конституції України!

Вітаємо з Днем Конституції України!Шановні колеги!

Щиро вітаємо з національним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!

З повагою колектив НЮБ, CІАЗ та ФПУ НБУВ

Нові міністри уряду Д. Шмигаля: деталі кадрових призначень

Нові міністри уряду Д. Шмигаля: деталі кадрових призначень

Політика

В українському уряді тривають ротації та заповнення вакантних міністерських посад новими призначенцями. Верховна Рада за поданням Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля 4 червня проголосувала за призначення нового віцепрем’єра з питань європейської інтеграції та міністра культури.

Детальніше про урядові кадрові призначення читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко «Кадрові зміни в уряді Д. Шмигаля: особливості призначень, персоналії, оцінки експертів» в № 11«Україна: події, факти, коментарі» (с.4-13).

Підсумки діяльності уряду Д. Шмигаля в перші 100 днів роботи

Підсумки діяльності уряду Д. Шмигаля в перші 100 днів роботи

Політика

Новий уряд на чолі з Д. Шмигалем було сформовано 4 березня 2020 р. В Україні накопичилося багато проблем, але уряд намагався стабілізувати ситуацію.

Детальніше про результати перших 100 днів роботи уряду читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Сто днів уряду Д. Шмигаля в оцінках політиків та експертів» в № 11 «Україна: події, факти, коментарі» (с.13-20).

Результати візиту української делегація в Берлін

Результати візиту української делегація в Берлін

Політика

Оглядачі ЗМІ констатують, що Мінський процес зайшов в черговий глухий кут. Поки в онлайн-режимі мінського формату сторони не можуть прийти до спільного знаменника в альтернативний майданчик дипломатичної комунікації перетворився Берлін.

Про деталі візиту та його результати дізнавайтеся з аналітичного огляду О. Ворошилова «Визит украинской делегации в Берлин в оценках политиков и экспертов» в № 11 «Україна: події, факти, коментарі» (с.20-28).