• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Розвиток соціально-інформаційних комунікацій в умовах інформатизації

Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація: Актуальні тенденції у цифрову епоху»9 жовтня 2019 р. в рамках роботи Міжнародної наукової конференції  «Бібліотека. Наука. Комунікація: Актуальні тенденції у цифрову епоху» відбулась робота секції 4 «Розвиток соціально-інформаційних комунікацій в умовах інформатизації» (науковий керівник – заступник генерального директора НБУВ, доктор історичних наук, професор В. М. Горовий, учений секретар – завідувач відділу НЮБ НБУВ, кандидат історичних наук Н. Г. Іванова).

Стан та перспективи розвитку наукової освіти в Україні

Стан та перспективи розвитку наукової освіти в Україні

АНОНС

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: обговорення проекту Національної стратегії у сфері інтелектуальної власності; науково-технічну співпрацю з КНР;  стан та перспективи розвитку наукової освіти в Україні; співпрацю НАН України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка; новий склад Атестаційної колегії МОН України та багато іншого.

Вітаємо з Днем юриста!

Вітаємо з Днем юриста! Щиро вітаємо всіх, причетних до професійного свята, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців! Бажаємо творчої наснаги та нових успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, радості, щастя, добра!

З повагою колектив НЮБ, CІАЗ та ФПУ НБУВ

Інтелектуальна власність в інформаційному суспільстві

Інтелектуальна власність в інформаційному суспільствіСвіжий номер інформаційно-аналітичного дайджесту «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері» (№9, 2019). У номері:

Верховна Рада підтримала за основу євроінтеграційний законопроект щодо захисту прав виробників мікросхем; в Україні штрафи за порушення авторських прав спрямовуватимуть на підтримку кінематографа; чому українські винаходи не використовують в широких колах;  гуцульська овеча бриндзя може стати першим продуктом з географічним маркуванням; митниця буде знищувати товари в посилках за порушення авторського права;

Співробітники Центру дослідження соціальних комунікацій взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Уроки з досвіду країн ЄС для України»

Співробітники Центру дослідження соціальних комунікацій взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Уроки з досвіду країн ЄС для України» 26 вересня 2019 р. завідувач відділу політологічного аналізу СІАЗ Закіров М.Б. і старший науковий співробітник відділу обслуговування інформаційними ресурсами НЮБ Закірова С.Г. взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Уроки з досвіду країн ЄС для України». Організаторами заходу виступили Фундація DEJURE, StateWatch, Центр політико-правових реформ, Експертний центр з прав людини, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.