• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе
  • «Інформаційний ярмарок – 2017» у Верховній Раді України

Мобільний телефон як засіб стеження

Мобільний телефон як засіб стеження

Вчені поділилися новим методом стеження за власником смартфона за допомогою технології ultrasonic cross-device tracking, яка вбудовується в рекламу. Технологія видає високочастотні звуки, які не чує людське вухо, але сприймає мікрофон пристрою. Як тільки смартфон отримує сигнал, він запускає рекламний ролик, який являє собою програму, що збирає всю інформацію про власника пристрою. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 9 (С. 41-42).

Google попереджає про шкідливу розсилку

Google попереджає про шкідливу розсилку

Розсилка, замаскована під сервіс Google Docs, почала надходити на електронні скриньки користувачів. Отже, компанія Google попереджає користувачів поштового сервісу Gmail про її шкідливість. Зокрема, у листі, автором якого може бути вказаний знайомий одержувача, пропонується відкрити документ в Google Docs. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 9 (С. 39).

Зміни в алгоритмі стрічки новин Facebook

Зміни в алгоритмі стрічки новин Facebook

Cистема cоціальної мережі Facebook буде знижувати пости з посиланнями на сайти «низької якості». Під це визначення потраплять сайти з малим обсягом контенту, дратуючим контентом, шкідливою або шокуючою рекламою. Перш ніж запровадити ці зміни, Facebook провела опитування серед користувачів. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 9 (С. 11).

«Інформаційний ярмарок – 2017» у Верховній Раді України

«Інформаційний ярмарок – 2017» у Верховній Раді України16-17 травня 2017 року Служба інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, Фонд Президентів України та Національна юридична бібліотека взяли участь у 9 «Інформаційному ярмарку – 2017», що проходив у Верховній Раді України. Традиція організації таких виставок була започаткована у 1998 році з метою презентації ресурсів організацій громадянського суспільства та міжнародних донорських організацій, що співпрацюють з ВРУ.

Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху

Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіхуМонографія співробітників Інституту економіки промисловості "Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху" визнана кращим книжковим виданням НАН України 2017 року у номінації "Науково-популярні видання. Суспільно-гуманітарний напрям".

Внутрішньо переміщені особи: від подолання перешкод до стратегії успіху: монографія / О.Ф. Новікова, О.І. Амоша, В.П. Антонюк та ін.; НАН України, Ін-т економіки пром-сті. – Київ, 2016. – 448 с. ISBN 978-966-02-8076-2