• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

3 секція «Наукова бібліотека в соціокомунікативних процесах сучасності: завдання, напрями, продукти, технології»

4 жовтня 2017 р. в рамках роботи Міжнародної наукової конференції  «Бібліотека. Наука. Комунікація» відбулась робота 3 секції «Наукова бібліотека в соціокомунікативних процесах сучасності: завдання, напрями, продукти, технології» (керівник – заступник гендиректора НБУВ, керівник СІАЗ, д-р іст. наук, проф. В. М. Горовий, учений секретар – Гранчак Т. Ю., ст. наук. співроб., д-р наук із соц. комунікацій).

Газ для населення: ціна питання?

Центральні органи влади поки не визначилися з остаточним рішенням щодо питання підвищення ціни на газ для населення і часом його введення в дію. Нещодавно Кабінет Міністрів відклав на невизначений термін публікацію ціни природного газу на рівні імпортного паритету на період з 1 жовтня 2017 до 31 березня 2018 р.

Детальніше про ситуацію з цінами на газ для населення читайте в аналітичному огляді О. Рябоконя «Цена на газ для населения – спорный вопрос между Кабинетом Министров Украины и МВФ» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 61-65).

Сучасні особливості застосування міжнародних політично вмотивованих економічних санкцій

Останнім часом усе більшого поширення набувають міжнародні політично вмотивовані економічні санкції. Взагалі, сам по собі інститут політично вмотивованих економічних санкцій у системі міжнародних відносин не є чимось принципово новим для функціонування світової економіки.

Детальніше про міжнародні економічні санкцій читайте в закінченні аналітичного огляду С. Кулицького «Політично вмотивовані економічні санкції як нова складова розвитку сучасної глобальної економіки» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 44-61).

Тема обороноздатності України в щорічному посланні Президента

7 вересня Президент України П. Порошенко звернувся до Верховної Ради України зі щорічним посланням. Глава держави торкнувся ряду питань, серед яких особливу увагу він приділив питанням обороноздатності України.

Детальніше про стан Збройних сил та обороноздатність України читайте в аналітичному огляді І. Рудя «Питання обороноздатності України та стану Збройних сил у Щорічному посланні Президента України П. Порошенка» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 40-44).