Смартфони Xiaomi і Huawei шпигують за користувачами

Журналісти видання The Wall Street Journal з'ясували, що близько ста моделей смартфонів, які виробляють Xiaomi і Huawei, постачаються з установленим додатком Gmobi. Він призначенеий для стеження за користувачами. Програма потай збирає персональні дані власників, а компанії використовують їх для демонстрації релевантних рекламних банерів. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 14 (С. 23).

Акаунти Facebook та Instagram можна буде синхронізувати

Компанія Facebook тестує можливість синхронізувати свої акаунти з обох соціальних мереж. Раніше в Facebook Messenger вже з'явилася можливість додавання свого облікового запису в Instagram, проте поки що можливостей для синхронізації між ними не було. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 14 (С. 7).

Соцмережі сприяють посиленню почуття самотності у дітей

Як свідчать нові статистичні дані, усе більше дітей скаржаться на відчуття ізоляції та самотності. Фахівці вважають, що ситуацію погіршують соціальні мережі. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 13 (С. 18).

Фахівці фіксують початок «кризи довіри до соцмереж»

Згідно з дослідженням, яке провело маркетингове агентство Edelman, близько 40 % користувачів за останній рік видалили свій акаунт хоча б в одній із соціальних мереж. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 13 (С. 5).

Twitter почне надсилати персоналізовані новинні повідомлення

Соціальна мережа Twitter повідомила, що її мобільні додатки почнуть рекомендувати користувачам новини. Сервіс почне надсилати новини на підставі того, на які акаунти ви підписані і на яку тему зазвичай відправляєте твіти. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12 (С. 11).