Українсько-австрійські науково-дослідні проекти

Українсько-австрійські науково-дослідні проекти

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: заходи з пошуку партнерів для участі у конкурсах програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020»; українсько-австрійські науково-дослідні проекти; вибори членів Наукової ради Національного фонду досліджень України; питання державної підтримки наукової сфери; регіональні міжнародні академічні організації та багато іншого.

Відкритий доступ до дослідницької інфраструктури

Відкритий доступ до дослідницької інфраструктури

Наука

Консорціум CERIC надає відкритий доступ до сучасної науково-дослідницької інфраструктури у Центральній та Східній Європі задля забезпечення розвитку науки та промисловості. Дослідники CERIC можуть надавати індивідуальну підтримку щодо планування експериментів, виконання вимірювань, а також аналізу та публікування результатів. Уся підтримка надається безкоштовно. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 44–45).

Використання цифрових ідентифікаторів DOI

Використання цифрових ідентифікаторів DOI

Наука

Асоціація CrossRef допоможе українським науковим видавництвам покращити навички у використанні цифрових ідентифікаторів DOI. Це передбачено Меморандумом, що був підписаний між Міністерством освіти і науки України та CrossRef. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 105–106).

Трансфер технологій та управління інноваційною діяльністю

Трансфер технологій та управління інноваційною діяльністю

Розпочалася перша серія тренінгів з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю, які розробили Міністерство освіти і науки України спільно з УкрІНТЕІ та НАН України. На курс зареєструвалися слухачі з 31 закладу вищої освіти, 26 наукових установ та інших організацій. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 107).

Національній академії правових наук України – 25 років!

Наприкінці вересня цього року відбулись урочисті загальні збори Національної академії правових наук України з нагоди 25-річчя. В урочистих заходах взяв участь Президент України П. Порошенко. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 109–112).