n

Аналітичний ракурс

На початку вересня у Ньюпорті (Великобританія) має відбутись саміт глав держав і урядів країн-членів НАТО. Під час зустрічі планується ухвалення ряду рішень, спрямованих  на посилення готовності союзників до захисту від можливої агресії. За словами генсека Альянсу А. Фог Расмуссена, джерело таких планів – конфлікт між Україною і Росією. Про перспективи співпраці України з НАТО та надання Україні статусу особливого союзника США дізнавайтесь з аналітичної статті І. Рудя в № 59 «Резонансу».

gts

Аналітичний ракурс

14 серпня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України». Про місце Закону в створенні системи енергетичної безпеки України та загальну ситуацію з «газовим» питанням в енергетичному секторі країни читайте в статті В. Пальчук «“Газовий” пазл України» в № 60 «Резонансу», с. 4–13.

Z

Опалювальний сезон 2014–2015 рр. як для самих українців, так і для уряду України поки що залишається рівнянням з багатьма невідомими: чим опалювати, як опалювати, коли опалювати та яку температура в опалювальних приміщеннях вважати нормальною? Детальніше про те, як переживемо зиму, читайте в аналітичній статті О. Симоненко в № 76 «Резонансу».