Давос і Україна: разом чи окремо?

Давос і Україна: разом чи окремо?

У січні 2017 року у Давосі відбулася чергова зустріч учасників Всесвітнього економічного форуму. Взяла в ній участь і українська делегація. З огляду на події минулого року перебіг форуму позначився певними особливостями. Як це вплинуло на плани України? Які завдання ставила перед собою делегація нашої країни? Яких цілей вона досягла? У чому сенс участі країн у таких заходах? Ці питання цікавлять політиків, урядовців, експертів, пересічних громадян. Детальніше про обставини, що супроводжували цьогорічну зустріч у Давосі – у коментарі М. Кушнарьової до Випуску 47 (100) огляду ЗМІ «Стратегія 2020: практика суспільних перетворень».

Перспективи чергового траншу

Перспективи чергового траншу

Протягом тижня 19 січня – 01 лютого 2017 року тривали обговорення: щодо отримання чергового траншу фінансової допомоги для України; ризиків та перспектив залучення інвестицій в економіку України; розвитку антикорупційних структур та електронного урядування. Детальніше про ці та інші події у Випуску 47 (100) огляду ЗМІ «Стратегія 2020: практика суспільних перетворень».

Асоціація з ЄС та безвізовий режим

Асоціація з ЄС та безвізовий режим

УКРАЇНА - ЄС

20 квітня 2016 року Єврокомісія оголосила про подання законодавчої пропозиції щодо візової лібералізації для України. Дворічний підготовчий етап, що передбачав реалізацію помітної кількості змін до українського законодавства, завершився. На черзі – розгляд надання Україні безвізового режиму в інституціях Євросоюзу. Чи створює це Україні підстави  сподіватися на позитивне вирішення питання? Чи не стане надання безвізового режиму Україні заручником міграційної кризи, яку переживає Європа? Чи важливий насправді для українських громадян безвізовий режим? Кому і для чого він потрібний? Ці питання цікавлять політиків, урядовців, журналістів, пересічних громадян. Детальніше про обставини, що супроводжують візову лібералізацію для України та реакцію суспільства на ці зміни у коментарі М. Кушнарьової до Випуску 28 (81) огляду ЗМІ «Стратегія 2020: практика суспільних перетворень».

Оприлюднення «чорної бухгалтерії» ПР

Оприлюднення «чорної бухгалтерії» ПР

 АНТИКОРУПЦІЙНА РЕФОРМА

Минулий тиждень позначився багатьма резонансними подіями у сфері сучасного політикуму, однією з яких стала передача Національному антикорупційному бюро документів, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки ряду колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників. Це викликало значний ажіотаж в коментарях політиків, політологів, експертів щодо судової перспективи даної справи. Детальніше про ці та інші події у черговому Випуску 28 (81) огляду ЗМІ «Стратегія – 2020: практика суспільних перетворень».

Офіційний візит П.Порошенка до Японії

Офіційний візит П.Порошенка до Японії

УКРАЇНА – ЯПОНІЯ

Прогрес у проведенні реформ та ефективність подальшого втілення необхідних якісних змін в Україні стануть вагомим аргументом для фінансової підтримки Японією, яка обіцяє надати 1,8 млрд доларів на реформування, а також необхідні кошти для для будівництва сховища на Чорнобильській АЕС і гуманітарної допомоги для відновлення постраждалих територій Донецької і Луганської областей. Детальніше про ці та інші події у Випуску 22 (75) огляду ЗМІ «СТРАТЕГІЯ – 2020»: практика суспільних перетворень».