VI Міжнародний Форум молодих інтелектуалів5-9 липня 2017 р. відбувся VI Міжнародний Форум молодих інтелектуалів (м. Чолпон-Ата, Киргизська Республіка),  головна мета якого  розвиток загального гуманітарного молодіжного простору країн СНД. 

За час свого існування з 2009 р. Форум вже став ефективним комунікаційним майданчиком молоді для міжкультурного та професійного спілкування. В центрі уваги Форуму - питання молодіжної політики як головного ресурсу розвитку країн СНД в різних аспектах міждержавного гуманітарного, наукового та культурного співробітництва.

До участі в Форумі залучаються представники молодіжних організацій з держав - учасників СНД, Грузії, Балтії, які активно беруть участь у реалізації міжнародних та міжнаціональних молодіжних проектів як у своїх країнах, так і на території СНД.

У складі української делегації вкотре взяла участь директор Фонду Президентів України НБУВ Галаган Людмила, яка презентувала основні напрями науково-просвітницької діяльності ФПУ та роль сучасних молодіжних наукових об'єднань в реалізації корпоративних проектів.