Друк

Виникнення нових та трансформаця традиційних цінностей в умовах глобалізації

Автор: Redaktor. Posted in Конференції

Виникнення нових та трансформаця традиційних цінностей в умовах глобалізації 16 квітня 2019 р. у Державній установі «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України» була проведена традиційна Міжнародна наукова конференція. Тема цього року: «Еволюція цінностей в умовах глобалізації».

Друк

ХIII Міжнародна Карпатська страхова конференція

Автор: Redaktor. Posted in Конференції

ХIII Міжнародна Карпатська страхова конференціяШановні друзі, партнери і всі учасники ринку!

З 8 по 11 лютого 2017 року відбудеться традиційна бізнес-зустріч фахівців фінансового ринку –ХIII Міжнародна Карпатська страхова конференція.

Друк

«Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації»

Автор: Redaktor. Posted in Конференції

«Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації» ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих науковців «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації» проводитиметься 24-25 березня 2016 року на базі Одеського національного політехнічного університету (Україна) з метою розвитку єдиного науково-освітнього простору, підвищення логіко-професійного рівня студентів та фахівців різних галузей знань, залучення молоді до обговорення й вирішення актуальних питань сучасної науки.

Друк

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»

Автор: Redaktor. Posted in Конференції

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»Шановні колеги!

Запрошуємо Вас та Ваших студентів взяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», яка відповідно до наказу МОН України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» проводиться 13-14 квітня 2016 року в Одеському національному політехнічному університеті.

Друк

Науковці СІАЗ – учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Грант 2015»

Автор: Redaktor. Posted in Конференції

Науковці СІАЗ – учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Грант 2015»1-2 жовтня 2015 року в м. Києві за сприяння Державного фонду фундаментальних досліджень було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Грант 2015». У ній взяли участь понад 50 наукових структур і дослідницьких фундацій з Австрії, Бельгії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Угорщини, Франції та країн Східного партнерства.