• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Економічна ситуація в Узбекистані

Економічна ситуація в Узбекистані

Узбекистан, одна з ключових країн Центрально-Азіатського регіону, являє для України інтерес, пов'язаний з перспективами співробітництва в галузі торгівлі та обміну виробничо-технологічними інноваціями.

Детальніше про економічну ситуацію в Узбекистані читайте в аналітичному огляді Р. Жангожі «Всемирный банк поставил диагноз экономике Узбекистана» в № 5 «Україна: події, факти, коментарі» (с.42-44).

Чи вплине скандал в «Укроборонпромі» на велику українську політику?

Чи вплине скандал в «Укроборонпромі» на велику українську політику?

Події навколо «Укроборонпрому» стали не тільки одним з найпомітніших корупційних скандалів, а й ключовим політичним епізодом триваючої в Україні президентської виборчої кампанії.

Про деталі корупційного скандалу та його можливі наслідки читайте в аналітичному огляді Ю. Якименко «Политическая подоплека коррупционного скандала в «Укроборонпроме» в оценках СМИ» в № 5 «Україна: події, факти, коментарі» (с.36-42).

Президентські перегони: боротьба загострюється

Президентські перегони: боротьба загострюється

Президентська кампанія в Україні виходить на фінішну пряму. Ситуація навколо виборів та основних претендентів поступово, але неухильно загострюється.

Про деталі президентської кампанії – 2019 дізнавайтеся з аналітичного огляду І. Рудя «Президентські вибори-2019: зміни в складі кандидатів, рейтинги і оцінки експертів» в № 5 «Україна: події, факти, коментарі» (с.31-36).

Крим: 5 років анексії

Крим: 5 років анексії

У Києві в Мистецькому арсеналі 26–27 лютого відбувся Міжнародний форум «Окупований Крим: 5 років опору» на якомуобговорювалися національні та міжнародні інструменти боротьби за повернення Криму, а також правозахисний дискурс для привернення уваги до порушення прав людини на окупованому півострові.

Про деталі форуму читайте в аналітичному огляді М. Дем’яненка «Чергова річниця анексії Криму: ситуація на півострові та перспективи повернення» в № 5 «Україна: події, факти, коментарі» (с.20-31).

Скасування статті про незаконне збагачення в оцінках політиків та експертів

Скасування статті про незаконне збагачення в оцінках політиків та експертів

Політика

Конституційний Суд України 26 лютого ухвалив рішення про визнання неконституційною ст. 368-2 Кримінального кодексу, що передбачає притягнення особи до відповідальності за незаконне збагачення. Це рішення викликало великий резонанс в українському суспільстві

Про деталі рішення КСУ та його наслідки дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Політичне підґрунтя рішення Конституційного Суду щодо скасування статті про незаконне збагачення» в № 5 «Україна: події, факти, коментарі» (с.3-20).