• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Поводження з твердими побутовими відходами в ОТГ

Поводження з твердими побутовими відходами в ОТГ

До нових стандартів самоврядування

У рамках реформи з децентралізації влади в Україні об’єднані територіальні громади створюють ефективну систему управління відходами за європейськими стандартами, орієнтовану на економіку замкненого циклу.

Детальніше про управління відходами в ОТГ читайте в аналітичному огляді В. Пальчук «ОТГ – активні учасники процесу формування культури поводження з твердими побутовими відходами» в № 3 «Україна: події, факти, коментарі» (с.40-50).

Інвестиційні перспективи сучасного Узбекистану

Інвестиційні перспективи сучасного Узбекистану

 Примітки на полях

Одна з ключових країн пострадянської Центральної Азії - Узбекистан - оголосила про широкомасштабні економічні реформи і сподівається на приплив іноземних інвестицій.

Детальніше про інвестиційні перспективи Узбекистану читайте в аналітичному огляді Р. Жангожі «Инвестиционный климат в сегодняшнем Узбекистане» в № 3 «Україна: події, факти, коментарі» (с.36-40).

Чергова спроба врегулювання конфлікту на Сході України: мирний план М. Сайдіка

Чергова спроба врегулювання конфлікту на Сході України: мирний план М. Сайдіка

Політика

Наприкінці січня 2019 р. у ЗМІ з’явилася інформація про новий план врегулювання збройного конфлікту на Сході України, яку оприлюднив спецпредставник і керівник ОБСЄ в Україні М. Сайдік.

Про деталі нового мирного плану дізнавайтеся з аналітичного огляду І. Рудя «Мирний план спецпредставника ОБСЄ в Україні М. Сайдіка: ключові тези та оцінки політиків і експертів» в № 3 «Україна: події, факти, коментарі» (с.32-36).

Участь у президентських виборах представників колишніх «регіоналів»

Участь у президентських виборах представників колишніх «регіоналів»

Серед кандидатів на пост Президента, що беруть участь у виборчій кампанії 2019 р., окремої уваги заслуговує так званий «біло-блакитний табір», який складається з колишніх «регіоналів» і представлений, не єдиним опозиційним кандидатом, а кількома конкуруючими на одному електоральному полі політиками.

Детальніше про участь кандидатів «біло-блакитного табору» в президентській кампанії дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Президентські перспективи кандидатів «біло-блакитного табору» в оцінках експертів» в № 3 «Україна: події, факти, коментарі» (с.22-32).

«Праві» політичні сили у президентській виборчій кампанії

«Праві» політичні сили у президентській виборчій кампанії

Політика

ЦВК 28 січня зареєструвала Р. Кошулинського кандидатом на пост Президента України. Кількома днями раніше, на з’їзді ВО «Свобода», п’ять націоналістичних організацій підтримали висунення Р. Кошулинського кандидатом на пост Президента України.

Детальніше про участь «правих» партій у виборах Президента України читайте в аналітичному огляді М. Дем’яненка «Ситуація в правому секторі українського політикуму в умовах президентської кампанії-2019» в № 3 «Україна: події, факти, коментарі» (с.16-22).