• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

До питання комунальних послуг в ОТГ

До питання комунальних послуг в ОТГ

До нових стандартів самоврядування

Реформа з децентралізації влади сприяла істотному наповненню місцевих бюджетів, передаванню необхідних ресурсів і владних повноважень на місця для підвищення якості життя людей – у тому числі і в сегменті комунального господарства.

Детальніше про комунальні послуг в ОТГ читайте в аналітичному огляді В. Пальчук «ОТГ напрацьовують досвід з житлово-комунальних послуг» в № 7 «Україна: події, факти, коментарі» (с.60-69).

Перспективи модернізації Казахстану

Перспективи модернізації Казахстану

Політика

Останні події що відбулися в Казахстані, дозволяють по-новому поглянути на «Сім граней Великого степу» Н. Назарбаєва. Тепер можна з упевненістю сказати, що цей документ є програмою стратегічного розвитку країни і напуття наступнику.

Детальніше про перспективи модернізації Казахстану читайте в аналітичному огляді Р. Жангожі «Перспективы развития Республики Казахстан в условиях транзита власти» в № 7  «Україна: події, факти, коментарі» (с.53-60).

Що означає відставка Н. Назарбаєва

Що означає відставка Н. Назарбаєва

Політика

19 березня, за кілька місяців до чергових президентських виборів, президент Казахстану Н. Назарбаєв оголосив про свою відставку. Але, як підкреслюють експерти, ніяких серйозних змін для країни таке рішення не віщує.

Детальніше про відставку Н. Назарбаєва читайте в аналітичному огляді Ю. Якименка «Отставка Н. Назарбаева с поста президента Казахстана в оценках экспертов» в № 7  «Україна: події, факти, коментарі» (с.48-53).

Результати виборів в Україні очима зарубіжних експертів

Результати виборів в Україні очима зарубіжних експертів

Політика

В Україні 31 березня 2019 р. відбувся перший тур виборів Президента. Сьогодні особливий інтерес являє зарубіжна експертна думка щодо виборчого процесу та його результатів.

Детальніше про зарубіжну експертну думку щодо результатів виборів читайте в аналітичному огляді С. Горової ««Український Трамп» як протест українських громадян проти стандартних рішень» в № 7  «Україна: події, факти, коментарі» (с.44-48).

Ринок лікарських засобів в Україні

Ринок лікарських засобів в Україні

Економічний ракурс

Розвиток фармацевтичної галузі та фармацевтичного ринку в Україні має важливе значення не лише для економічних, а й для соціальних і навіть політичних аспектів життєдіяльності українського суспільства.

Детальніше про ринок лікарських засобів в Україні дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Кулицького «Фармацевтична галузь і фармацевтичний ринок в Україні: стан і проблеми розвитку» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с.41-53).