• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Інтерв’ю з суддею Верховного Суду України М.В. Мазуром

Суддя Верховного Суду України М.В. Мазур: Верховний Суд працює над створенням власної структури судового рішення, яка б враховувала весь позитивний міжнародний досвід, у тому числі і європейський, для того, щоб судові рішення були більш вмотивованими і зрозумілими для тих, хто їх читає.

Бесіду провела С. Закірова, канд. іст. наук, ст. наук. співроб. НЮБ НБУВ.

Чому Білл Гейтс і Стів Джобс захищали своїх дітей від технологій

Дослідження, яке провели вчені Університету Сан-Дієго, показало, що восьмикласники, які приділяють багато часу соціальним мережам, страждають від депресії на 27 % частіше за своїх однолітків, що менше захоплені Інтернетом. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1 (С. 14).

Охоплення постів брендів у Facebook незабаром різко знизиться

Засновник Facebook Марк Цукерберг повідомив, що алгоритм відображення записів у стрічках користувачів незабаром різко зміниться. Користувачі бачитимуть у своїй стрічці більше постів від людей, і менше постів від компаній. Це стане відповіддю на наплив реклами, відео та політичних новин. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1 (С. 7).

Співробітники Twitter читають повідомлення користувачів і переглядають їх інтимні фото

Організація Project Veritas опублікувала зняте прихованою камерою відео, у якому співробітники Twitter зізналися в тому, що читають особисті повідомлення користувачів. За словами старшого інженера з мережевої безпеки Клея Хейнса (Clay Haynes), у компанії «є ціла команда або, принаймні, триста-чотириста чоловік», яким платять за перегляд фотографій та листування, зокрема інтимного характеру. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1 (С. 29).

Нова функція в Twitter

Нова функція в Twitter

У соціальній мережі Twitter з'явилася нова функція. У людей зі слабким зором відтепер буде можливість отримати всю інформацію про опубліковані фото. Додаток працює як в десктопній версії, так і на смартфонах. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1 (С. 5).