• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Підтримка талановитої наукової молоді

В НАН України започатковуються гранти для створення молодіжних дослідницьких лабораторій (груп) молодих учених для проведення досліджень за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки. Метою конкурсу на здобуття гранту є виявлення перспективних майбутніх наукових керівних кадрів, підтримка й розвиток співпраці молодих учених НАН України із зарубіжними партнерами, підтримка фундаментальних наукових досліджень, а також досліджень, які спрямовано на створення наукоємної продукції. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 59–60).

Конкурс українсько-угорських проектів

Національна академія наук України та Угорська академія наук оголошують спільний конкурс українсько-угорських проектів на 2019–2021 рр. До конкурсу з української сторони допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці УАН. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 47–48).

Конкурс на доступ до Scopus та Web of Science

Міністерство освіти і науки України розпочало відбір на другий цикл передплати за кошти держбюджету до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science. Термін прийому заявок – до 1 вересня 2018 р. включно. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 31).

Роз’яснення МОН щодо реєстрації міжнародних проектів та програм в УкрІНТЕІ

Розроблений Міністерством освіти і науки України Порядок реєстрації міжнародних науково-технічних програм і проектів, що виконуються в межах міжнародного науково-технічного співробітництва, не зобов’язує науковців проводити державну реєстрацію програм і проектів, однак дає більше можливостей для підтвердження права на пільги. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 46–47).

Українсько-польські науково-дослідні проекти

Українсько-польські науково-дослідні проекти

П'ятнадцять українсько-польських науково-дослідних проектів отримають фінансування у 2018–2019 рр. Це стало можливим завдяки конкурсу, який у січні минулого року оголосили Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки й вищої освіти Республіки Польща. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 3–4).