• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе
  • «Інформаційний ярмарок – 2017» у Верховній Раді України

Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе

Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе17 травня Національну бібліотеку України імені В.І.Вернадського відвідала делегація Національної парламентської бібліотеки  Грузії ім. Іллі Чавчавадзе у складі генерального директора  Гіоргі Кекелідзе, директора департаменту бібліотечних ресурсів Левана Тактакішвілі, фахівця з комплектування фондів винного залу Парламентської бібліотеки Бесаріона Баджелідзе, а також радник генерального директора з питань міжнародних відносин Акакі Кенчошвілі.

Українсько-польська наукова співпраця

Українсько-польська наукова співпраця

Національна академія наук України та Польська академія наук оголошують конкурс українсько-польських проектів на 2018–2020 рр. До конкурсу з українського боку допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці ПАН. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (с. 33–34).

Співробітництво між НАН України та УСПП

Співробітництво між НАН України та УСПП

Підписано Меморандум про співробітництво між Національною академією наук України та Всеукраїнською громадською організацією «Український союз промисловців і підприємців».Очікується, що підписання Меморандуму сприятиме активнішому впровадженню вітчизняних наукових розробок у промисловість України. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (с. 38–39).

Марш за науку

Марш за науку

Українські вчені приєдналися до заходів на підтримку науки. Минулого місяця у День Землі по всій планеті відбулися масштабні акції у рамках всесвітньої ініціативи «Марш за науку», до якої приєдналися й українські вчені. Зокрема, захід у Києві проходив під гаслами «Україна – за науку», «Наука – це майбутнє, наука – це прогрес», «Наука переможе», «No Science – No Future». Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (с. 60–62).