• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе
  • Прогнози і оцінки експертів концепції пенсійної реформи

Залучення управлінських фахівців як запорука ефективності ОТГ

Залучення управлінських фахівців як запорука ефективності ОТГ

Із впровадженням реформи з децентралізації, розширенням повноважень об’єднаних територіальних громад (ОТГ) помітно зросла потреба у відповідному кадровому забезпеченні. Досвід ОТГ засвідчив, що успішність їх функціонування залежить від якісного управлінського апарату.

Детальніше про процес кадрового забезпечення в ОТГ читайте в аналітичному огляді В. Тарасової «Кадрове забезпечення в об’єднаних територіальних громадах» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 30-41 ).

Саміт НАТО в Брюсселі та українське питання

Серед важливих політичних подій травня своє ґідне місце зайняла і 28 зустріч на вищому рівні глав держав та голів урядів країн-учасниць Північноатлантичного альянсу, що відбулася 25 травня 2017 р. у новій штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

Детальніше про зустріч глав держав та голів урядів країн-учасниць Північноатлантичного альянсу, читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Саміт НАТО в Брюсселі і питання взаємовідносин з Україною» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 22-30 ).

Саміт країн «Великої сімки» у нових геополітичних умовах

Саміт країн «Великої сімки» у нових геополітичних умовах

Травень поточного року виявився насиченим важливими міжнародними заходами. Поряд з іншими, в італійському місті Таорміна на Сицилії 26–27 травня 2017 р. відбувся і саміт G7.

Про деталі проведення саміту G7 дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Саміт G7 в Італії: основні рішення в оцінках експертів» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 16-22).

Чи виправдав Генпрокурор Ю. Луценко покладені на нього сподівання?

Час, що невблаганно спливає, вже відрахував першій рік перебування на черговій посаді одного з найбільш знаних українських політиків. 24 травня 2017 р. Ю Луценко відзвітував у Верховній Раді за рік роботи на посаді Генерального прокурора України.

Детальніше про оцінки результатів роботи Генпрокурора читайте в аналітичному огляді І. Рудя «Рік роботи Генпрокурора України Ю. Луценка: результати, прогнози, оцінки експертів» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 11-16 ).

Здобутки та прорахунки П. Порошенка за три роки президенства

Здобутки та прорахунки П. Порошенка за три роки президенства

Так склалося останнім часом, що в Україні саме навесні наступає термін підбиття річних підсумків роботи високопосадовців. 25 травня 2017 р. минуло три роки з дня обрання П. Порошенка Президентом України.

Детальніше, про результати трирічної роботи Президента П. Порошенка читайте в аналітичному огляді М. Дем'яненка «Три роки президентства П. Порошенка: проміжні підсумки та прогнози» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 4-10 ).