• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Спеціалізований суд із розгляду справ у сфері інтелектуальної власності
  • Сучасна юридична освіта як вимога часу

Саміт «Східного партнерства»: перспективи євроінтеграції

У Брюсселі 24 листопада 2017 року відбувся п’ятий саміт «Східного партнерства», під час якого європейські політики обговорили форми подальшої економічної та політичної співпраці ЄС зі своїми східноєвропейськими партнерами.

Про деталі цьогорічного Саміту дізнавайтеся з аналітичного огляду М. Закірова «Результати саміту „Східне партнерство” у оцінках експертів» в № 22 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 14-19).

Наміри і амбіції «Батьківщини»: за результатами з'їзду партії

З’їзд партії ВО «Батьківщина» відбувся 16 листопада 2017 року. Однією з головних передумов проведення масштабного заходу були доволі успішні для політичної сили вибори до ОТГ.

Про деталі партійного з'їзду дізнавайтеся з аналітичного огляду І. Рудя «З’їзд партії „Батьківщина”: підсумки, заяви та експертні оцінки» в № 22 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 11-14).

З'їзд партії «Народний фронт»: причини та прогнози

11 листопада 2017 р. відбувся перший з 2014 року з'їзд партії «Народний фронт». Раптове рішення про проведення партійного форуму привернуло увагу провідних вітчизняних і зарубіжних ЗМІ та змусило оглядачів шукати відповідь на питання про чинники, які вплинули на рішення про його проведення.

Про деталі з'їзду партії «Народний фронт» дізнавайтеся з аналітичного огляду Т. Гранчак «Куди іде „Народний Фронт”» в № 22 «Україна: події, факти, коментарі» (с.4-11).

Шахрайство в Instagram

Новий вид шaхрaйствa з’явився в соціaльній мережі Instagram. ПривaтБaнк зaкликaв користувaчів цієї соцмережі бути обaчними, не переходити зa сумнівними посилaннями, не реєструвaтися нa невідомих сaйтaх тa не передaвaти шaхрaям персонaльні дані. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (С. 30).

Можливість перевірити сторінки на причетність до російської пропаганди з’явиться у Facebook

Розділ, де користувачі зможуть перевірити, чи є серед сторінок, на які вони підписані, пов’язані з російською пропагандою, планує ввести Facebook. Те ж саме буде доступно і для аккаунтів у Instagram. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (С. 16).