• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України»
  • Привітання Б. Є. Патона зі сторіччям
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського»

Бібліотека. Наука. Комунікація. 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського6 листопада 2018 р. у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського розпочала  роботу  Міжнародна наукова конференція  «Бібліотека. Наука. Комунікація. 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського».

Знайшли користь від статусів у соцмережі

Статуси у Facebook допомають виявити ранні ознаки депресії. Користь від дописів знайшли американські психологи Пенсільванського університету. Результати дослідження опублікували у журналі Proceedings of the National Academy of Sciences. З’ясувалось, що за кілька місяців до виявлення розладу люди починали використовувати слова, що описують стан самотності та ворожості. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 18 (с. 14-15).

YouTube виділить $20 млн для блогерів, які ведуть освітні канали

Бізнес і соцмережі

YouTube виділить 20 млн доларів для фінансування діяльності блогерів, які здійснюють навчання і освіту аудиторії. Це стало можливо завдяки власній програмі Learning Fund. Єдина умова для отримання гранту – не менше 25000 підписників. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 18 (с. 11-12).

Презентація книги австрійського фогографа-графіка Петера Лаглера «Чорнобиль». Фотографічна подорож з супровідним текстом

Презентація книги австрійського фогографа-графіка Петера Лаглера «Чорнобиль. „Я піду і буду жити – або залишуся і помру”.Чорнобиль –32 роки потому. Фотографічна подорож з супровідним текстом“06 листопада 2018 р. в рамках міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського» відбудеться презентація книги австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера  «Чорнобиль. Я піду і буду жити – або залишуся і помру. Чорнобиль – 32 роки потому. фотографічна подорож з супровідним текстом“.

Презентація фотопроекту австрійського фогографа-графіка Петера Лаглера «Будинок риби та шоколаду»

Презентація фотопроекту австрійського фогографа-графіка Петера Лаглера  «Будинок риби та шоколаду» Рибальське село Ізола на території сучасної Словенії було центром виробництва середземноморських сардин з власним великим флотом тральщиків.

У 1984 році одна з фабрик - Arrigoni – забезпечувала роботою  на виробництві та упаковці  своєї продукції понад 1000 місцевих людей !

І саме ця фабрика чотири роки тому припиняє своє виробництво і звільняє всіх своїх працівників.