• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Спеціалізований суд із розгляду справ у сфері інтелектуальної власності
  • Сучасна юридична освіта як вимога часу

Тема обороноздатності України в щорічному посланні Президента

7 вересня Президент України П. Порошенко звернувся до Верховної Ради України зі щорічним посланням. Глава держави торкнувся ряду питань, серед яких особливу увагу він приділив питанням обороноздатності України.

Детальніше про стан Збройних сил та обороноздатність України читайте в аналітичному огляді І. Рудя «Питання обороноздатності України та стану Збройних сил у Щорічному посланні Президента України П. Порошенка» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 40-44).

Про шляхи деескалації конфлікту на Донбасі в щорічному посланні Президента

У своєму щорічному зверненні до парламенту Президент П. Порошенко підкреслив, що у вирішенні питань про реінтеграцію окупованих територій України в першу чергу він буде покладатися на політико-дипломатичну підтримку з боку Заходу і виконання Мінських домовленостей.

Детальніше про наміри щодо врегулювання ситуації на Донбасі читайте в аналітичному огляді Ю. Якименка «Пути деэскалации конфликта на Юго-Востоке Украины в Ежегодном обращении Президента Украины к Верховной Раде» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 34-39).

Про головні пріоритети зовнішньої політики в щорічному посланні Президента

7 вересня Президент України П. Порошенко виступив у Верховній Раді України зі Щорічним посланням щодо внутрішнього та зовнішнього становища країни. Важливим елементом Послання були тези щодо зовнішньополітичних пріоритетів країни.

Детальніше про зовнішньополітичні перспективи України читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Зовнішньополітичні пріоритети в Посланні Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 26-34).

Тема провадження реформ в щорічному посланні Президента

7 вересня в українському парламенті відбулося традиційне Щорічне послання Президента України до Верховної Ради України. Серед інших, украй важливих для нашої країни тем говорив П. Порошенко й про реформи.

Детальніше, про успіхи та проблеми провадження реформ в Україні читайте в аналітичному огляді М. Дем’яненка «Провадження реформ: оцінка Президента України П. Порошенка й коментарі експертів» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 22-26).

Внутрішньополітичні пріоритети в щорічному посланні Президента

Проголошена Президентом під час щорічного послання до парламенту оцінка досягнутого та його бачення щодо головних напрямів державної політики на найближчу перспективу стали відправною точкою для країни в розумінні шляхів розвитку найголовніших сфер життя українського суспільства.

Про деталі виступу П. Порошенка в контексті проблем внутрішньої політики дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Погляд Президента України на проблеми внутрішньої політики в Щорічному посланні до Верховної Ради» в № 18 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 16-22).