• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Проблеми підготовки наукових кадрів
  • Цивілізаційний вибір України: парадигма осмислення і стратегія дії

Дослідницький університет нового типу

Дослідницький університет нового типу

В Україні реалізується пілотний проект дослідницького університету нового типу – Київського академічного університету. Створення університету триває в межах реформування діяльності НАН України, зокрема посилення інтеграції вітчизняної академічної науки з освітньою сферою. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2 (с. 34–37).

Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей

Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностейЦентр досліджень соціальних комунікацій пропонує взяти участь в обговоренні актуального дослідження Горового Валерія Микитовича, доктора історичних наук, професора, заступника генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського «Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей».

Black Sea Horizon

Black Sea Horizon

У рамках виконання проектів the Black Sea Horizon та the Strengthening Research and Innovation towards Ukraine в Інституті економіки та прогнозування НАН України відбувся міжнародний семінар, присвячений проблемам управління, розвитку та інтернаціоналізації промислових кластерів у Чорноморському регіоні. Мета заходу – сприяння діалогу між окремими промислово-дослідницькими кластерами, розширення можливостей співпраці та надання рекомендацій щодо створення, управління, підтримки й інтернаціоналізації цих кластерів. Зокрема, на семінарі було презентовано проект RILINKS2UA, що має на меті посилення взаємодії між Україною та ЄС у сфері науки та інновацій. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2 (с. 8–9).

Соціальна мережа на основі Windows 10 від Microsoft

Соціальна мережа на основі Windows 10 від Microsoft

В оновленій версії операційної системи Windows 10 з’явиться функція MyPeople, яка дасть змогу розміщувати обрані контакти безпосередньо на робочому столі. У такий спосіб у Microsoft планують полегшити обмін повідомленнями як поштою, так і через додатки. Користувачі оновленої Windows 10 також зможуть обмінюватися емодзі. За допомогою функції MyPeople користувач може позначати важливі контакти. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4 (с. 10-11).

Підлітки у finstagram

Підлітки у finstagram

Останнім часом підлітки стали створювати секретні інстаграм-акаунти, в яких викладають фотографії своїх бурхливих вечірок. Їх називають finstagram або просто finsta. Зазвичай, такими фото в соцмережах захоплюються дівчата, які не задоволені постійним батьківським контролем і стеженням за публікаціями. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4 (с. 34-37).