• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • Інтерв’ю з суддею Верховного Суду України М.В. Мазуром

Facebook запустив дитячий Messenger

Новий самостійний додаток під назвою Messenger Kids представила команда соціальної мережі Facebook. Новий месенджер орієнтований на дитячу аудиторію віком до 13 років. За словами розробників, Messenger Kids дасть можливість дітям безпечно і легко обмінюватися повідомленнями та відео дзвінками з друзями і сім'єю. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 20 (С. 7).

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!Шановні колеги! Від щирого серця вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо в прийдешній рік з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Бажаємо сил та наснаги, що дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогоденняНехай 2018 рік буде сповнений щастям, радістю, позитивом та новими звершеннями!

З повагою колектив НЮБ, CІАЗ та ФПУ НБУВ

Автомобільні дороги України: перспективи покращення

Жахливий нинішній стан українських автомобільних доріг, поза всяким сумнівом, став загальнонаціональною проблемою, яка регулярно висвітлюється вітчизняними ЗМІ.

Детальніше про дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Кулицького «Проблеми розвитку мережі автомобільних доріг в Україні» в № 22 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 56-65).

Відзначення 100–річчя подій Української революції 1917–1921 рр. як фактор становлення української національної ідеї

Цьогоріч виповнюється 100 років від початку Української революції 1917–1921 рр. – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу у ХХ столітті.

Детальніше про особливості відзначення 100-річчя Української революції читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко «Відзначення 100–річчя подій української революції 1917–1921 рр.» в № 22 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 39-48).

Проект «Нового Шовкового шляху» та перспективи для України

 

16-го листопада в Києві пройшов II Український форум проекту «Нового Шовкового шляху - Один пояс - один шлях». Проект являє собою ініціативу КНР, яка заявила про початок реалізації програми відродження давнього трансконтинентального транспортно-логістичного та торгового-економічного коридору.

Детальніше про перспективи відродження трансконтинентального коридору читайте в аналітичному огляді Р. Жангожі «II–й Украинский международный форум „Шелковый путь” – послесловие» в № 22 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 35-39).