• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Вітаємо Потіху Андрія Леонідовича із захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Потіху Андрія Леонідовича із захистом кандидатської дисертації!Щиро вітаємо нашого колегу Потіху Андрія Леонідовича із успішним захистом кандидатської дисертації «Засоби масової комунікації політичних партій в інформаційно-аналітичній діяльності бібліотек України (1990–2010-ті рр.)».

Бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!

Колектив НЮБ, СІАЗ та ФПУ

 

Громадське обговорення проекту наказу МОН України

Громадське обговорення проекту наказу МОН України

НАУКА

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу щодо конкурсу науково-технічних проектів, що реалізуються українськими науковими установами або закладами вищої освіти разом з підприємствами, які брали участь в «Горизонт 2020». Документ спрямований на те, щоб стимулювати інноваційну діяльність та підвищити спроможність українських організацій брати участь у конкурсах відповідної програми.  Детальніше читайте у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2 (С. 7071).

У НАТО перевірили стійкість військових до провокацій у Facebook

У НАТО перевірили стійкість військових до провокацій у Facebook

Інформаційна безпека

Дослідницька група Центру передового досвіду Стратегічних комунікацій НАТО створила низку фейкових акаунтів від імені військових. Мета – перевірити, наскільки фейкові облікові записи зможуть вплинути на реальні дії солдатів за допомогою маніпуляцій у соціальних мережах. Зокрема, у Facebook та Twitter. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4 (С. 14).

Facebook змінить у березні правила для передвиборної реклами в Україні

Вибори 2019: кандидатів просять верифікуватися в Facebook та Instagram

Вибори 2019: кандидатів просять верифікуватися в Facebook та Instagram

Формування громадянського суспільства

Верифікація акаунтів у соцмережах потрібна для запобігання недобросовісній агітації та створенню fake-профілів. Кіберполіція України вже провела консультації з офісом Facebook та проводитиме спеціальний моніторинг до кінця передвиборчої кампанії. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4 (С. 7-8).