• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Електронні петиції в Україні: досягнення і проблеми дворічного досвіду
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • ХVII Мiжнародний фiнансовий форум

Вплив Instagram на психіку молоді

Вплив Instagram на психіку молоді

Instagram визнано найгіршою соціальною платформою для психіки молоді. На верхівці рейтингу як найбільш сприятливий ресурс опинився YouTube. За ним ідуть Twitter і Facebook. Snapchat та Instagram отримали найнижчі бали. Рейтинг уклали фахівці Королівського товариства громадського здоров’я. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10 (с. 14-15).

Соцмережі як головний маркетинговий інструмент

Соцмережі як головний маркетинговий інструмент

 

Одним з найпопулярніших інструментів інтернет-маркетингу в Україні є просування товарів і послуг в соціальних мережах чи SMM (89 %). Про це свідчать дані маркетингової агенції Promodo, за даними якої більшість компаній просувають свої продукти в Facebook (92,6 %) та Instagram (50 %).

Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10 (С. 12).

В Instagram з’явиться можливість приховувати публікації від оточуючих

В Instagram з’явиться можливість приховувати публікації від оточуючих

Сервіс Instagram почав тестувати нову функцію під назвою «Архів», яка надає можливість приховувати публікації від інших користувачів. При цьому власник аккаунта може й надалі переглядати приховані фотографії та ролики. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10 (с. 7-8).

Українська соціальна мережа Ukrainians

Українська соціальна мережа Ukrainians

Ідею створення власної соціальної мережі Ukrainians підтримали  українці, зібравши понад 65 тисяч підписників з 50, необхідних для старту її розробки. Команда з 30 програмістів з канадської компанії StartupSoft разом з українкою Олександрою Струмчинською приступили до створення мережі. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10 (с. 4-5).

Прогнози і оцінки експертів концепції пенсійної реформи

Прогнози і оцінки експертів концепції пенсійної реформи

Реформування системи пенсійного забезпечення громадян України є сьогодні одним із найгостріших питань. Запропонована модель передбачає відновлення соціальної справедливості у пенсійному забезпеченні відповідно до трудового стажу і рівня зарплати пенсіонерів, усунення загальних диспропорцій у пенсійній системі, скасування оподаткування пенсій тощо. Чого чекає експертне середовище від реформи системи пенсійного забезпечення, його прогнози та оцінки. Для пошуку шляхів виходу з кризи обговорюється і світовий досвід функціонування пенсійних систем.

Стаття розкриває структурні елементи, основні напрямки та зміни системи пенсійного забезпечення, що були презентовані у проекті пенсійної реформи уряду В. Гройсмана.

Чим відрізняється пенсійний вік, середні розміри пенсії та тривалість життя пенсіонерів в Україні і світі; що рекомендував МВФ українським реформаторам та які принципи закладено у пенсійну реформу уряду представлено в інформації українських ЗМІ. Докладніше у матеріалах С. Закірової «Громадська думка про право творення», №10(135).