• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе
  • Прогнози і оцінки експертів концепції пенсійної реформи

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (східний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (східний регіон)

У країні триває реформа децентралізації, одним з ключових елементів якої є формування нової системи самоврядування. У неділю, 30 квітня, відбувся черговий етап виборчого марафону в новостворених об’єднаних територіальних громадах України.

Про підсумки місцевих виборів у східному регіоні, читайте в аналітичному огляді М. Закірова «Політичні підсумки виборів місцевих голів і депутатів у об’єднаних територіальних громадах Сходу України» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 16 - 22).

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (південний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (південний регіон)

30 квітня в 47 нових об’єднаних громадах відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів. У південних областях України – відбулися вибори до 12 ОТГ.

Детальніше, про результати місцевих виборів у південних областях, читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко «Партійний спектр Південного регіону України у світлі виборів у об’єднаних територіальних громадах 30 квітня» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 10 - 16).

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (західний регіон)

Результати місцевих виборів 30 квітня 2017 р. (західний регіон)

Останній день квітня 2017 р. був досить важливим для частини наших співвітчизників, а в певному сенсі також і для країни в цілому. У рамках реформи децентралізації в 47 об’єднаних територіальних громадах по всій Україні громадяни обирали собі місцеву владу, в тому числі і в західних областях.

Детальніше, про результати місцевих виборів в західних областях України читайте в аналітичному огляді М. Дем'яненка «Результати виборів 30 квітня 2017 р. у західних областях: політичний аспект)» в № 10 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 5 - 10).

Мобільний телефон як засіб стеження

Мобільний телефон як засіб стеження

Вчені поділилися новим методом стеження за власником смартфона за допомогою технології ultrasonic cross-device tracking, яка вбудовується в рекламу. Технологія видає високочастотні звуки, які не чує людське вухо, але сприймає мікрофон пристрою. Як тільки смартфон отримує сигнал, він запускає рекламний ролик, який являє собою програму, що збирає всю інформацію про власника пристрою. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 9 (С. 41-42).

Google попереджає про шкідливу розсилку

Google попереджає про шкідливу розсилку

Розсилка, замаскована під сервіс Google Docs, почала надходити на електронні скриньки користувачів. Отже, компанія Google попереджає користувачів поштового сервісу Gmail про її шкідливість. Зокрема, у листі, автором якого може бути вказаний знайомий одержувача, пропонується відкрити документ в Google Docs. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 9 (С. 39).