• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе
  • «Інформаційний ярмарок – 2017» у Верховній Раді України

Технології «соціального» контролю

Технології «соціального» контролю

Законопроект, яким передбачено накладати штрафи на соціальні мережі, схвалила німецька влада. Штрафні санкції будуть накладати за те, що адміністрація соцмереж не буде виконувати належним чином зобов’язання щодо знищення забороненого контенту, зокрема, мова йде про записи і коментарі, які спрямовані на розпалювання ненависті. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 7 (С. 30).

Facebook запустила помічник M у Messenger

Facebook запустила помічник M у Messenger

Нові можливості помічника М у Messenger будуть доступні на iOS і Android у США, пізніше з'являться в інших країнах. Помічник М використовує можливості штучного інтелекту для аналізу діалогів. Аналізуючи ключові слова, він може пропонувати співрозмовникам у чаті здійснювати ті чи інші дії. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 7 (с. 8-9).

Сесія Загальних зборів НАН України

Сесія Загальних зборів НАН України

 

Відбулася звітна сесія Загальних зборів НАН України, присвячена підсумкам діяльності наукових установ Академії у 2016 р.В межах заходу були представлені основні результати фундаментальних і прикладних досліджень з широкого спектру галузей наукових знань та практичних застосувань. Загальні збори схвалили «Звіт про діяльність Національної академії наук України у 2016 році» і визначили основні завдання на наступний період. Також було прийнято звернення до вищих органів влади із пропозицією відзначити 100-річчя НАН України на загальнодержавному рівні. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3 (с. 60–75).

Конкурс проектів науково-дослідних робіт молодих учених

Конкурс проектів науково-дослідних робіт молодих учених

Оголошено конкурс проектів науково-дослідних робіт молодих учених НАН України на 2017–2018 рр. Конкурс проводиться з метою виявлення й адресної підтримки найкращих науково-дослідних робіт молодих учених установ Національної академії наук України. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3 (с. 77).

Вітаємо зі світлим Христовим Воскресінням!

Вітаємо зі світлим Христовим Воскресінням!Щиро вітаємо зі світлим Христовим Воскресінням!

Нехай серця сповняться надією і любов’ю. Миру і злагоди вам, здоров’я і добра. Натхнення на добрі та праведні справи. Радісних Великодніх Свят!

З повагою колектив НЮБ, СІАЗ, ФПУ НБУВ