• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

Грошові перекази через Facebook

 

У партнерстві з Mastercard компанія LeoGaming запустили LeoBot – платіжного бота в соціальній мережі Facebook з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass. Він дає можливість здійснювати грошові перекази між картковими рахунками українських банків з мобільного пристрою в один клік. Проект реалізований за технічної підтримки TAS Link і платформи UniBot. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 13 (С. 10).

На сторінках у Facebook тепер можна створювати групи за інтересами

На сторінках у Facebook тепер можна створювати групи за інтересами

 

Відтепер користувачам Facebook доступна функція Groups for Pages, яка надає можливість авторам сторінок створювати підгрупи. У підгрупах користувачі мають можливість спілкуватись як між собою, так і з авторами. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 13 (с. 7-8).

Фонд Президентів України: знайомство з ювелірним домом «Лобортас»

Фонд Президентів України: знайомство з ювелірним домом «Лобортас»Співробітники Фонду Президентів України у рамках підвищення кваліфікації побували з дружнім візитом у Класичному ювелірному домі «Лобортас», де ознайомились з експозицією творів мистецтва та найновішими техніками виготовлення ювелірних презентів.

Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи

Ринок електромобілів в України: становлення та перспективи

У зв’язку із складною економічною ситуацією в державі та зовнішньою збройною агресією, надзвичайно актуальним є питання розвитку енергозберігаючих, екологічно безпечних видів транспорту та інфраструктури для нього. А це передбачає значні зміни у законодавстві країни. Аналізуючи його та сьогодення ринку електромобілів в Україні, можна зробити висновок: у електрокарів є перспективи розвитку на вітчизняному ринку. Найголовнішою проблемою на найближчий час стане швидкість прийняття відповідних законодавчих новацій, які б стимулювали цей процес. З іншого боку, досвід втілення державних реформ не раз доводить, що прогресивні ідеї стають заручниками відверто лоббістських законопроектів. Як буде з електромобілями покаже час. Докладніше про становлення та перспективи ринку електромобілів в Україні; круглий стіл щодо перспектив розвитку електротранспорту в Україні; Концепцію розвитку ринку електричного транспорту в Україні; плюси та недоліки електрокарів; досвід їх використання в світі(державна підтримка, державні стимули, скорочення податків і надання пільг); інноваційні технології для вдосконалення та розвитку електротранспорту у світі та ін. у статті Т. Полтавець «Громадська думка про правотворення», 2017, №13(138).