• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Проблеми підготовки наукових кадрів
  • Цивілізаційний вибір України: парадигма осмислення і стратегія дії

WhatsApp тестує систему спілкування підприємств з клієнтами

WhatsApp тестує систему спілкування підприємств з клієнтами

WhatsApp тестує систему, яка дасть змогу компаніям безпосередньо спілкуватись зі своїми клієнтами. Тестування проводиться серед кількох стартапів, які є частиною бізнес-інкубатора Y Combinator. Також WhatsApp почала опитувати користувачів про те, як часто вони спілкуються з підприємствами і чи отримували небажані повідомлення рекламного характеру. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (с. 17-18).

Секретні чати у Viber

Секретні чати у Viber

У рамках оновлення до версії 6.7 Viber пропонує нову функцію секретних чатів з наскрізним шифруванням текстових повідомлень та дзвінків. У секретних чатах можна встановити таймер самознищення для всіх повідомлень, що відправляються в чат. Також у секретних чатах відключена функція пересилання повідомлень. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (С. 12).

Messenger Day

Messenger Day

Нову функцію зі зникаючими статусами Messenger Day запускає Facebook для Месенджера. Це дасть змогу поширювати фото і відеостатуси для друзів або обмеженої групи просто в Месенджері. Кожен статус буде активним протягом 24 годин, після чого зникатиме. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (С. 10).

Політичні наслідки торговельної блокади Донбасу

Політичні наслідки торговельної блокади Донбасу

Блокада торгівлі з ОРДЛО, яку наприкінці січня цього року розпочали активісти, швидко знайшла підтримку громадськості та окремих політичних сил в Україні, і як наслідок, призвела до загострення політичної ситуації.

Детальніше, про політичні наслідки блокади читайте в аналітичному огляді М. Дем’яненка «Деякі політичні аспекти торговельної блокади Донбасу в оцінках експертів» в № 19 «Резонансу» (с. 4 - 11).

Доктрина інформаційної безпеки як засіб протидії інформаційним загрозам

Доктрина інформаційної безпеки як засіб протидії інформаційним загрозам

Інформаційна війна, яку Росія активізувала з початком збройної агресії проти України, поставила перед нашою державою нові виклики у сфері інформаційної безпеки. Концептуальним документом щодо протидії російським інформаційним загрозам в Україні стала Доктрина інформаційної безпеки.

Детальніше про зміни в інформаційному просторі України з прийняттям Доктрини читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко «Доктрина інформаційної безпеки України в оцінках експертів» в № 18 «Резонансу» (с. 3 - 14).