• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Володимир Зеленський: Наше найперше завдання – припинення вогню на Донбасі

Володимир Зеленський: Наше найперше завдання – припинення вогню на Донбасі

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що припинення вогню на cході країни та повернення українських Криму й Донбасу є головними пріоритетами його команди. Про це він сказав у своїй інавгураційній промові під час урочистого засідання парламенту.

НАН України: підсумки діяльності та напрями подальшого вдосконалення

НАН України: підсумки діяльності та напрями подальшого вдосконалення

НАУКА

Під час річної сесії Загальних зборів НАН України представлено отримані минулого року результати фундаментальних і прикладних досліджень Академії з широкого спектра галузей наукових знань та практичних застосувань, а також обговорено питання забезпечення наукового й інноваційного розвитку, місця і ролі науки в українському суспільстві та напрями подальшого вдосконалення діяльності НАН України.  Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (С. 65–68).

Ринок лікарських засобів в Україні

Ринок лікарських засобів в Україні

Економічний ракурс

Розвиток фармацевтичної галузі та фармацевтичного ринку в Україні має важливе значення не лише для економічних, а й для соціальних і навіть політичних аспектів життєдіяльності українського суспільства.

Детальніше про ринок лікарських засобів в Україні дізнавайтеся  в заключній частині аналітичного огляду С. Кулицького «Фармацевтична галузь і фармацевтичний ринок в Україні: стан і проблеми розвитку (Організація закупівель ліків і фінансування галузі)» в № 8 «Україна: події, факти, коментарі» (с.47-54).

Європейська стипендія на розвиток дослідження

Європейська стипендія на розвиток дослідження

НАУКА

Українським науковцям, які працюють над перспективним проектом і хочуть розширити базу для його розвитку, пропонують взяти участь у конкурсі на отримання стипендії «Дії Марії-Склодовської-Кюрі (ДМСК)». Пропозиція актуальна для вчених, які мають ступінь доктора наук або чотири роки досвіду науково-дослідницької роботи. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4 (С. 4).

Перспективи просування децентралізації в Україні

Перспективи просування децентралізації в Україні

До нових стандартів самоврядування

Одна із системних реформ в Україні – децентралізація виходить на новий етап. В уряді України зазначають, що перший етап децентралізації – створення громад – відбувся успішно. На сьогодні потрібен наступний етап, який забезпечить незворотність і непохитність реформи.

Детальніше про перспективи децентралізації в Україні читайте в аналітичному огляді В. Пальчук «Зміни до Конституції України: що ще треба зробити для децентралізації влади» в № 8 «Україна: події, факти, коментарі» (с.39-46).