• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Проблеми підготовки наукових кадрів
  • Цивілізаційний вибір України: парадигма осмислення і стратегія дії

Дискусія за участі директора Парламентської бібліотеки Грузії

Дискусія за участі директора Парламентської бібліотеки Грузії18 травня Гіоргі Кекелідзе, директор Парламентської бібліотеки Грузії імені Чавчавадзе, проведе зустріч з бібліотекарями України в Гете-Інституті. Провідна тема дискусії "Розвиток сучасних бібліотек: від класичної бібліотеки до бібліотеки майбутнього", яка організована Українською бібліотечною Асоціацією.

Також під час проведення VII Книжкового Арсеналу (17-21 травня 2017 року) відбудеться презентація книги "Гурійський щоденник" Гіоргі Кекелідзе, перекладеної українською завдяки Раулю Чілачаві.

Чого очікувати від об’єднання українських націоналістичних сил?

Чого очікувати від об’єднання українських націоналістичних сил?

16 березня партії ВО «Свобода», «Правий сектор» і «Національний корпус» підписали Національний маніфест і задекларували об'єднання зусиль для побудови національної Української держави.

Детальніше, про можливі наслідки об’єднання праворадикальних партій читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Консолидация праворадикальных партий в отзывах СМИ» в № 20 «Резонансу» (с. 2 - 8).

Перспективи розвитку української газової сфери в сучасних умовах

Перспективи розвитку української газової сфери в сучасних умовах

Цілком імовірно, що зрушення, які останнім часом відбуваються в логістиці європейського газового ринку, справлятимуть потужний вплив на розвиток української газотранспортної системи та вітчизняної газової сфери в цілому.

Детальніше, про особливості розвитку вітчизняної газової сфери дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Кулицького «Оцінка перспектив розвитку української газової сфери в контексті ймовірних змін у логістиці газового ринку Європи» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 51 ‑ 67).

Вплив децентралізації на посилення платоспроможності місцевих бюджетів

Вплив децентралізації на посилення платоспроможності місцевих бюджетів

Переконливими фактами, що свідчать про ефективність впровадження фінансової децентралізації, стали результати платоспроможності місцевих бюджетів.

Детальніше, про наслідки фінансової децентралізації для місцевих бюджетів дізнавайтеся з аналітичного огляду В. Пальчук «Місцеві бюджети в умовах фінансової децентралізації» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 41 ‑ 51).

Суспільно-політична ситуація в південному регіоні

Суспільно-політична ситуація в південному регіоні

Суспільно-політична ситуація в країні залишається складною, але не критичною і є сподівання, що вона не переросте в глибоке протистояння, адже в країні відбуваються позитивні зміни, зокрема на регіональному рівні.

Детальніше, про суспільно-політичну ситуацію на Півдні України, дізнавайтеся з аналітичного огляду А. Потіхи «Суспільно-політична ситуація в південних областях України» в № 6 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 33 ‑ 41).