• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Cтановище кримських татар

k

Аналітичний ракурс

Силами ФСБ Росії в Криму було проведено низку рейдів, у результаті яких  з книгарень і у приватних продавців було вилучено «книги, зміст яких не відповідав їх уявленням того, що дозволено читати громадянам». За інформацією голови Меджлісу Р. Чубарова, серед вилученого й видана цьогоріч книга лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва під назвою "Протягом десятиліть голос кримських татар не був почутий". Детальніше про становище кримських татар після анексії Криму Росією читайте в аналітичному матеріалі І. Рудя в № 65 «Резонансу».

«Формула миру»

mАналітичний ракурс

4-5 вересня в Уельсі (Великобританія) за участі Президента П. Порошенка проходить саміт НАТО, який, за прогнозами, може відіграти ключову роль у вирішенні питання надання Україні військової допомоги. Водночас політики не припиняють пошуку мирних шляхів вирішення російсько-українського конфлікту. Про військові і політичні складові «формули миру» для України дізнавайтесь з аналітичної статті Н. Тарасенко в № 66 «Резонансу».

Волонтерський рух

vАналітичний ракурс

Поширення волонтерського руху в Україні спричинило пошук ефективних механізмів взаємодії між державою і суспільством в цій царині.Чи потрібне законодавче врегулювання діяльності волонтерів та як уникнути дискредитації волонтерської діяльності в матеріалі О. Пестрецової в № 15 (73) «Громадської думки про правотворення».

Концепція реформування податкової системи

rАналітичний ракурс

Податкова система в Україні визначається експертами як одна з найбільш громіздких і найменш ефективних у світі. Чи допоможе виправити ситуацію розроблена Кабінетом Міністрів Концепція реформування податкової системи України? Відповідь на це запитання шукайте в аналітичному огляді І. Беззуб  в № 15 (73) «Громадської думки про правотворення».

Виборчий кодекс

vАналітичний ракурс

На удосконалений Виборчий кодекс Україна очікує протягом багатьох років, про нього говорять і політики, і фахівці з виборчого права. Про проблеми невідповідності чинного виборчого законодавства міжнародним стандартам та перспективи ухвалення Виборчого кодексу в матеріалі О. Бусол  в № 15 (73) «Громадської думки про правотворення».