• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Космічна діяльність

Космічна діяльність

Космічна діяльність для багатьох країн світу є однією з пріоритетних галузей економіки та потужним чинником розвитку передових технологій, а можливість повноцінного обміну досвідом й участь у спільних проектах фахівців різних країн світу стала вкрай важливою для подальшого розвитку космічної галузі. У Києві відбулося спільне засідання НАН України та Міжнародної академії астронавтики, під час якого окрему увагу було приділено розгляду стану виконання плану спільної науково-дослідної діяльності ДП «КБ «Південне» і наукових установ НАН України на 2014 р., а також окресленню задач на 2015 р. Докладніше про розширене засідання Координаційної ради з організації спільних робіт ДП «КБ «Південне» і наукових установ НАН України та Українського регіонального відділення Міжнародної академії астронавтики у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8.

Современная стоматология в Самаре

Стоматолог Максим Зыбин

К выбору стоматологии необходимо относится максимально серьезно. Своим посетителям стоматология Максима Зыбина в Самаре может предложить полный спектр услуг позволяющий получить красивую и белоснежную улыбку независимо от текущего состояния зубов. Оснащена стоматология в Самаре самым современным оборудованием, а специалисты имеют многолетний опыт работы и сертификаты, подтверждающие высокую квалификацию.

День аспіранта

День аспіранта

Запрошуємо молодих науковців на День аспіранта до Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського!

11 грудня 2014 року у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського – традиційний День аспіранта. У рамках заходу відбудеться  семінар-практикум з теми: «Інтегрований пошук наукової інформації».

Випуск 9

Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)

У випуску 9 за 28 листопада – 4 грудня 2014 р. читайте:

У національній системі охорони здоров’я не будуть проведені лише косметичні зміни, а запроваджуватиметься системна робота, – О. Квіташвілі;

Кабінет міністрів України вирішив створити раду бізнес-омбудсмена;

Для України можливі два сценарія виход з економічної кризи, – В. П’ятницький;

МОН працює над викриттям корупційних схем на вищому рівні в освіті;

Скасування позаблокового статусу України

Скасування позаблокового статусу України

В рамках програми з реформування системи забезпечення національної безпеки і оборони, Україна має намір відмовитися від позаблокового статусу і відновити інтеграцію в НАТО. Це ж положення погодили члени парламентської коаліції. Детальніше про експертні думки щодо можливої відміни позаблокового статусу України – в матеріалі С. Горової.