• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Проект закону «Про військову поліцію»

Проект закону «Про військову поліцію»

Вимоги часу диктують необхідність посилення та удосконалення процесу забезпечення правопорядку й законності в збройних силах України, правоохоронних органах спеціального призначення та інших військових формуваннях. Законопроектом пропонується створити новий правоохоронний орган – Військову поліцію, яку буде наділено більш широкими повноваженнями, зокрема, правом проводити досудове слідство. Детальніше дивіться у матеріалі О. Кривецького, «Громадська думка» № 5 (87).

Дерегуляція

Дерегуляція

В експертному середовищі жваво обговорюється прийнятий Верховною Радою Закон України № 1580  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)». Про основні нововведення та їх наслідки для підприємницької діяльності в нашій державі читайте в матеріалі Миськевич Т. «Проблеми дерегуляції бізнесу в Україні», «Громадська думка» № 5 (87).

Енергетичні альтернативи

Енергетичні альтернативи

Економічні та політичні виклики сьогодення спонукають Україну до пошуку енергетичних альтернатив. Науковці Інституту газу НАН України пропонують розробки з двох основних напрямів – технологій заощадження природного газу та альтернативних джерел енергії. Докладніше про досягнення українських дослідників у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2.

Бізнес і соціальні мережі

Бізнес і соціальні мережі

Поради українському відеоблогеру YouTube, як створити ефективний відеоконтент на Facebook, а також набір базових правил для соцмереж, з якими погоджуються більшість маркетологів читайте  у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5.

Поширення антиукраїнських груп у соцмережах

Поширення антиукраїнських груп у соцмережах

СБУ виявила близько 600 антиукраїнських груп у соціальних мережах. Зокрема, у «ВКонтакте» і «Одноклассники». Менш поширене використання російськими спецслужбами Facebook. Близько 80 % подібних груп були створені та адмініструються з території РФ або «ДНР» та «ЛНР». Про цю та інші новини читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5.