• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Переговорний процес

Переговорний процес

У Мінську 24 грудня стартували переговори у форматі контактної групи з врегулювання ситуації на Сході України. Напередодні, протягом двох днів Україну з офіційними візитами відвідали президент Білорусі Олександр Лукашенко і глава Казахстану Нурсултан Назарбаєв. Обидва візити стосувалися, як двосторонніх відносин цих країн з Україною, так і врегулювання кризи на Донбасі. І О. Лукашенко, і Н. Назарбаєв запропонували свою допомогу українському Президенту для припинення конфлікту. Детальніше з оглядом політологічних висновків по ситуації - у коментарі С. Горової.

Вплив соціальних медіа на психіку

Вплив соціальних медіа на психіку

Учені з Університета Олбані провели дослідження, яке демонструє, що залежність від Facebook схожа на алкоголізм і наркоманію. Як контролювати залежність від соціальних мереж та які можливі наслідки захоплення ними читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 24.

Економіка

Економіка

У 2014 році вітчизняна економіка функціонувала за надзвичайно складних і вельми специфічних умов, аналогів яких не було з часів закінчення Другої світової війни. Про економічні підсумки року, що минає, йдеться у аналітичному матеріалі С. Кулицького, опублікованому у № 97 "Резонансу".

Виконавча влада

Виконавча влада

11 грудня Верховна Рада прийняла Програму дій нового уряду, у якій передбачено короткотермінові дії для реформування країни на 2015–2016 рр. Про те, як затверджений парламентом урядовий документ був сприйнятий серед політиків та в експертних колах, читайте в аналітичному огляді О. Симоненко ("Резонанс"№ 97).

Мінінформ

Мінінформ

Серед перших резонансних ініціатив Кабінету Міністрів підвищений інтерес громадськості викликало створення Міністерства інформполітики та призначення його очільником Ю. Стеця. Більш детально про завдання нової структури та застереження з цього приводу читайте в статті І. Рудя в № 96 "Резонансу".