• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Наукові проекти

Наукові проекти

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», у якому ви дізнаєтеся про основні результати виконання в 2014 р. наукових проектів у межах цільових комплексних програм наукових досліджень НАН України, про моніторингове дослідження «Роль науки в модернізації українського суспільства», про співпрацю науки та виробництва у фармацевтичній галузі як новий рівень партнерства в розробці та впровадженні інноваційних препаратів та багато іншого.

Ініціативи Президента

Ініціативи Президента

У випуску 13 за 26 грудня 2014 р. – 8 січня 2015 р. читайте:

Аналітичний коментар: «Реалізація президентських ініціатив в сфері обороноздатності як фактор унормування проблеми донбаського регіону»;

Законопроект, який сприятиме залученню європейських інвестицій у проекти регіонального розвитку, готується до другого читання, − В’ячеслав Негода;

Бюджетна децентралізація з обговорення перейшла до конкретних дій Уряду, − Геннадій Зубко;

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БОЄЗДАТНОСТІ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БОЄЗДАТНОСТІ

Президент України Петро Порошенко 5 січня передав українській армії більше 150 одиниць військової техніки для боротьби з сепаратистами. На військовому аеродромі в Житомирській області Президент вручив військовим сертифікати на техніку, озброєння і стрілецьку зброю, а також на два військові літаки МіГ-29 і два – СУ-27. Детальніше, про боєздатність української армії та прогнозні оцінки експертів в коментарі С. Горової.

Політичні партії

Політичні партії

Події минулого року призвели до істотного переформатування партійного поля України. Частина популярних раніше політичних партій втратила свої позиції і фактично зійшла з політичної арени, інші – навпаки, розширили свою підтримку, на вимогу часу з’явились нові політичні сили. Більш детально про тенденції, які спостерігаються в партійній системі України, читайте в статті О. Ворошилова у першому випуску цьогорічного «Резонанса»

Оновлення РНБОУ

Оновлення РНБОУ

Президент П. Порошенко підписав закон про розширення повноважень Ради національної безпеки і оборони України та призначив секретарем Радбезу О. Турчинова. Експертні коментарі з цього приводу та прогнози стосовно того, чи стане РНБО додатковим важелем впливу у системі стримувань і противаг в Україні, дізнавайтесь з аналітичного огляду І. Рудя в першому випуску цьогорічного «Резонанса»