• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Медична практика

Медична практикаСьогодні в НАН України існує унікальна база зі створення вітчизняних препаратів та медичного обладнання, успішно проводиться широкий спектр фундаментальних та прикладних досліджень, які дадуть змогу найближчим часом створити нові технології та засоби лікування цілого ряду найбільш поширених захворювань. Докладніше про питання створення та впровадження вітчизняних ліків у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Реформування системи охорони здоров’я

Реформування системи охорони здоров’я

Експерти вбачають причину в недостатньому фінансуванні медичної галузі, у недосконалості законодавства та застарілій моделі медичної освіти. Медицина країни потерпає від непослідовної соціально-економічної політики та нерівних умов для ведення медичної практики різними суб’єктами господарювання. Про найголовніші напрямки трансформацій у вітчизняній медицині йдеться в статті Т. Миськевич «Реформування системи охорони здоров’я в Україні»,  «Громадська думка про правотворення» № 1 (83).

Співробітництво з ОЕСР

Співробітництво з ОЕСР

• Президент обговорив з Генеральним секретарем ОЕСР плани підтримки України на шляху реформ;

• Японське агентство міжнародного співробітництва готове надати Україні допомогу в сфері енергоефективності;

• Проект DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» продовжить свою роботу до 2017 року;

• «Дорожню карту» реформ в Україні створять через пару тижнів, – єврокомісар Й. Хан;

Соціальні мережі орієнтуються на відеоформат

Соціальні мережі орієнтуються на відеоформат

Одразу дві соціальні мережі – Twitter і Facebook оголосили, що найближчим часом планують запустити власний відеосервіс. За своїм форматом він буде схожим на YouTube. Детальніше про новинки соцмереж читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1.

Бюджет

Бюджет

Однією з найпоширеніших тем ЗМІ останнім часом були підготовка й ухвалення Державного бюджету України на 2015 рік. Нині ця традиційна актуальність бюджетної тематики посилюється через гостроту соціально-економічної і військово-політичної криз, які переживає Україна. Саме аналізу  ухваленого варіанта Держбюджету-2015 присвячено аналітичний огляд С. Кулицького, опублікований у № 5 бюлетеня "Резонанс".