• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Підвищення відповідальності суддів

Підвищення відповідальності суддів

• Аналітичний коментар: «Трагедія під Волновахою як «розтяжка» під мирним процесом на Донбасі?»;

• Успіх реформ в Україні необхідний для успіху ЄС, − Федеріка  Могеріні;

• Президент України Петро Порошенко першим в Україні отримав біометричний паспорт;

• Держенергоефективності розробило механізми державної підтримки енергоефективності в житлових будівлях;

«Я – ВОЛНОВАХА»

«Я – ВОЛНОВАХА»

Члени незаконних збройних формувань 13 січня завдали артилерійського удару по блокпосту сил антитерористичної операції біля Волновахи й влучили в пасажирський автобус. В результаті 10 людей загинули, 13 отримали поранення. Пізніше в лікарні померли ще дві людини. Прокуратура Донецької області кваліфікує напад на блокпост в Волновасі, в результаті якого загинули мирні громадяни, як теракт. Детальніше, про можливості нового витка ескалації у коментарі С. Горової.

Російська пропаганда

Російська пропаганда

Чотири країни – Литва, Великобританія, Данія та Естонія – звернулися до Єврокомісії із закликом розробити план дій щодо боротьби з російською пропагандою. Детальніше про методи, які використовує РФ для досягнення своїх цілей у маніпулюванні свідомістю та шляхи вирішення проблеми дезінформації читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1.

Новорічні меседжі Президента

Новорічні меседжі Президента

Початок Нового року виявився непростим для України. У складних соціально-економічних та військово-політичних умовах країна звертає погляди на своїх очільників – який шлях та інструменти буде обрано для вирішення завдань та усунення загроз? Власне   бачення ситуації та кроки щодо вирішення нагальних проблем окреслив у своїх новорічних зверненнях та під час спілкування з журналістами Президент П. Порошенко. Детальніше див. статтю В. Пальчук в № 1 «Україна: події, факти, коментарі».