• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Робочий візит П. Порошенка до Одеси

Робочий візит П. Порошенка до Одеси

Президент України Петро Порошенко в минулу п’ятницю відвідав південну столицю України – Одесу. Візит Президента був приурочений до святкування 71-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Детальніше про сам візит і його експертну оцінку читайте у коментарі С. Горової до Випуску 27 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Розвиток місцевого самоврядування

Розвиток місцевого самоврядування

8 квітня уряд затвердив Методику формування спроможних територіальних громад. Цей документ визначає, яка адміністративна одиниця може бути повноцінною громадою із розширеними повноваженнями. Детальніше про те, як повинно змінитись розуміння поняття «влада» у процесі здійснення реформи децентралізації, читайте у коментарі В. Волковинської до Випуску 27 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Індекс впровадження реформ

Індекс впровадження реформ

Україна посіла 62-е місце серед 133 країн у світовому рейтингу соціального розвитку, випередивши Білорусь (66-е місце), Молдову (70-е місце) і Росію (71-е місце); Уряд своєю Постановою затвердив розроблену Мінрегіоном Методику формування спроможних територіальних громад; Верховною Радою України прийнято Закон України «Про ринок природного газу»; Велика Британія завершила процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною ат ЄС; Президент має намір найближчим часом подати до Верховної Ради законопроект про Національну поліцію. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України в межах «Стратегії розвитку–2020» читайте у черговому Випуску 27 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Український парламент на шляху реформ

Український парламент на шляху реформРозвиток інформаційного суспільства в Україні та впровадження новітніх ІКТ в усі сфери суспільного життя і в діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування визначається одним з пріоритетних напрямів державної політики. Створення електронного парламенту є важливим кроком на шляху модернізації України, оскільки він забезпечує можливість прозорої, відкритої і підзвітної громадянам ефективної роботи ВРУ, побудови діалогу між ВРУ, народними депутатами України та громадянами, можливості демократизації законотворчого процесу з використанням сучасних стандартів доступу до інформаційних ресурсів ВРУ, що посприяє зростанню суспільної довіри до ВРУ і залученню громадян до його роботи. Про проблеми реформування українського парламенту читайте у матеріалі І. Беззуб, «Український парламент на шляху реформ», «Громадська думка» № 6 (88).

Отели Борисполя и Киева. Открывается регулярный рейс Киев-Пекин-Киев

Киев-Пекин авиаперелет отель КоронаВ настоящее время всё больше интерес в мире, в том числе Китае, вызывает Украина. Поэтому с 29 апреля этого года открывается новый авиа-маршрут Киев-Пекин-Киев. Для отдыха, проживания туристов и бизнесменов в Киеве имеется  много отелей, одной из которых является гостиница КоронаОчень удобное расположение гостиницы Корона на пол пути из аэропорта Борисполь в Киев делает ее особенно привлекательной для китайских туристов.