• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Cоціальні комунікації

Cоціальні комунікації

Інформаційна насиченість сучасного життя, що активно стимулює розширення громадських і міжособистісних контактів, визначає також розвиток гуманістичної сфери в суспільстві, сприяє зародженню нових соціальних ініціатив, розвитку культурних процесів у соціумі. Докладніше про особливості розвитку системи соціальних комунікацій у соціальній структурі українського суспільства у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Законотворчість

ЗаконотворчістьНова Верховна Рада, з обранням якої завершилося повне перезавантаження влади в Україні, покликана стати якісно новим законодавчим органом, який разом з урядом упроваджуватиме необхідні реформи. Про перші результати її роботи й очікування на 2015 р. йдеться у матеріалі Н. Тарасенко (опублікований у № 7 бюлетеня "Резонанс").

Інтерв'ю в межах проекту "Культурна спадщина"

Інтерв'ю в межах проекту "Культурна спадщина"У рамках взаємодії зі ЗМІ щодо популяризації документальної колекції Фонду Президентів України (подарунки президентам України, друковані видання та архівні матеріали) директор Фонду Галаган Л. М. дала інтерв'ю журналісту 17 каналу, в якому презентувала колекцію Фонду та специфіку його діяльності. Зйомки проводились в межах проекту "Культурна спадщина".

Медична практика

Медична практикаСьогодні в НАН України існує унікальна база зі створення вітчизняних препаратів та медичного обладнання, успішно проводиться широкий спектр фундаментальних та прикладних досліджень, які дадуть змогу найближчим часом створити нові технології та засоби лікування цілого ряду найбільш поширених захворювань. Докладніше про питання створення та впровадження вітчизняних ліків у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Реформування системи охорони здоров’я

Реформування системи охорони здоров’я

Експерти вбачають причину в недостатньому фінансуванні медичної галузі, у недосконалості законодавства та застарілій моделі медичної освіти. Медицина країни потерпає від непослідовної соціально-економічної політики та нерівних умов для ведення медичної практики різними суб’єктами господарювання. Про найголовніші напрямки трансформацій у вітчизняній медицині йдеться в статті Т. Миськевич «Реформування системи охорони здоров’я в Україні»,  «Громадська думка про правотворення» № 1 (83).