• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

«Лабораторія Касперського» співпрацює з ФСБ

«Лабораторія Касперського» співпрацює з ФСБ

Колишні й нинішні співробітники «Лабораторії Касперського» співпрацюють з російськими спецслужбами, деякі працівники компанії допомагають ФСБ у розслідуванні кримінальних злочинів, використовуючи інформацію про клієнтів. Детальніше про зарубіжні спецслужби та технології контролю читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6.

«МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»

«МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих науковців. 
Якщо Вам є що розповісти про проблеми та перспективи молодіжних ініціатив модернізації української освіти та науки, досвід діяльності молодіжних об’єднань в науково-освітньому просторі, залучення грантового фінансування науки, розвиткок наукового комунікативного простору засобами ІТ, ця конференція − для Вас!

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 256-VIII «Про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Огляд експертних думок щодо даного закону читайте в коментарі С. Горової до Випуску 24 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Національне агентство з питань запобігання корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції

Антикорупційна реформа займає важливе місце серед реформ, анонсованих «Стратегією–2020». Також її можна назвати однією із найбільш очікуваних у суспільстві. Нещодавно Міністр юстиції Павло Петренко оголосив про створення нового антикорупційного органу − Національного агентства з питань запобігання корупції. Детальніше про те, які функції повинен виконувати цей орган та чим відрізнятиметься від ще не сформованого Національного антикорупційного бюро, читайте в коментарі В. Волковинської до Випуску 24 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Співпраця Мін’юсту з USAID

Співпраця Мін’юсту з USAID

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) буде моніторити проведення реформ у сфері української юстиції; Уряд ухвалив рішення про створення Національного антикорупційного агентства; Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції встановила порушення присяги з боку п’яти суддів; Туреччина має намір взяти участь у відновленні територій Донецької і Луганської областей; Кабмін перерозподілив 40 млн гривень медичних субвенцій для Горлівки на користь контрольованих Україною міст; Майже повністю відновлені системи життєзабезпечення у селищі міського типу Станиця Луганська, в Авдіївці вже частково відновлене електропостачання. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України в межах «Стратегії розвитку–2020» читайте у черговому Випуску 24 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».