• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Сільське господарство

Сільське господарствоУ нинішніх складних економічних умовах, незважаючи на всі труднощі і військову агресію, агропромисловий комплекс став єдиною галуззю української економіки, яка  в минулому році збільшила обсяги виробництва та експорту. Стану справ у вітчизняному агропромисловому комплексі, прогнозам експертів щодо перспектив врожаю-2015, перспективам вітчизняного зернового ринку та ін. питанням аграрної галузі присвячено аналітичний огляд А. Потіхи, опублікований у № 47 бюлетеня "Резонанс".

Проблеми українського авіапрому

Проблеми українського авіапрому

На черговому Міжнародному авіаційно-космічному салоні «Ле Бурже-2015», що пройшов з 15 по 21 червня неподалік від Парижа, дебютували одразу три нових розробки ДП «Антонов»: дві, поки ще «паперові» – Ан-132 і Ан-188 і вперше продемонстрований за кордоном дослідний зразок військово-транспортного літака Ан-178. Раніше, 7 травня поточного року, в ході заходів, присвячених першому польоту нового Ан-178, відбулося підписання контракту між ДП «Антонов» та азербайджанською компанією Silk Way Airlines на поставку 10 таких літаків. Тоді ж відбулося підписання угоди про покупку літаків і співробітництво щодо спільного серійного виробництва літаків Ан-178 в КНР між ДП «Антонов» і китайською компанією Beijing A-Star Science & Technology Company.

Більш детально про ситуацію у вітчизняному авіапромі читайте в матеріалі в № 46 «Резонансу»

«Інноваційна Україна 2020»

«Інноваційна Україна 2020»

Протягом останніх років Секцією суспільних і гуманітарних наук НАН України на постійній основі здійснюється розроблення та представлення у вигляді національних доповідей концептуальних документів щодо найбільш гострих питань розвитку держави та суспільства. Чергова Національна доповідь «Інноваційна Україна 2020» є фундаментальною розробкою прогностичного характеру, актуальність якої визначається гострою необхідністю створення умов для активного використання можливостей вітчизняного науково-технічного та інноваційного потенціалів. Докладніше проосновні положення Національної доповіді «Інноваційна Україна 2020» у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5.

Учені-переселенці – про проблеми української науки

Учені-переселенці – про проблеми української науки

Донецьк має славу одного з найбільших українських інтелектуальних осередків. Проте з початком збройного конфлікту на сході нашої країни сотні вчених регіону змушені були покинути свої домівки й робочі місця. Багато із них нині працюють в інших установах НАН України, але й досі вони перебувають у скрутному й невизначеному стані. Докладніше про проблеми вітчизняної науки загалом і вчених-переселенців зокрема в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5.

Twitter готує власний агрегатор контенту

Twitter готує власний агрегатор контенту

Сервіс мікроблогів Twitter готує власний агрегатор новин та тематичного контенту під назвою Project Lightning. Запуск новинки очікується до кінця 2015 р. У межах цього агрегатора відбиратиметься контент за конкретними подіями, опублікований у Twitter, а також додаватиметься відео та фото. Усі матеріали в тематичних потоках можна буде інтегрувати зі сторонніми сайтами чи додатками. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 11.