• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Дерегуляція

Дерегуляція

В експертному середовищі жваво обговорюється прийнятий Верховною Радою Закон України № 1580  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)». Про основні нововведення та їх наслідки для підприємницької діяльності в нашій державі читайте в матеріалі Миськевич Т. «Проблеми дерегуляції бізнесу в Україні», «Громадська думка» № 5 (87).

Енергетичні альтернативи

Енергетичні альтернативи

Економічні та політичні виклики сьогодення спонукають Україну до пошуку енергетичних альтернатив. Науковці Інституту газу НАН України пропонують розробки з двох основних напрямів – технологій заощадження природного газу та альтернативних джерел енергії. Докладніше про досягнення українських дослідників у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2.

Бізнес і соціальні мережі

Бізнес і соціальні мережі

Поради українському відеоблогеру YouTube, як створити ефективний відеоконтент на Facebook, а також набір базових правил для соцмереж, з якими погоджуються більшість маркетологів читайте  у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5.

Поширення антиукраїнських груп у соцмережах

Поширення антиукраїнських груп у соцмережах

СБУ виявила близько 600 антиукраїнських груп у соціальних мережах. Зокрема, у «ВКонтакте» і «Одноклассники». Менш поширене використання російськими спецслужбами Facebook. Близько 80 % подібних груп були створені та адмініструються з території РФ або «ДНР» та «ЛНР». Про цю та інші новини читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5.

Оцінки діяльності

Оцінки діяльності

Нещодавно минуло 100 днів від початку роботи нинішнього Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром А. Яценюком. Звіт уряду про результати роботи за цей період відбувся в новому форматі. Про свої досягнення та плани на майбутнє міністри розповіли в прямому ефірі, крім того, відповідні презентації були розміщені на урядовому порталі.

Більшість своїх досягнень міністри описували словами на кшталт «розпочато реформування», «продовжена децентралізація», «планується створення сприятливого клімату» тощо. Тож, не вдаючись до деталізації оголошених урядовцями звітів, доречно звернутися до оцінок роботи Кабінету Міністрів з боку експертного середовища. Експертні оцінки діяльності уряду та окремих міністерств збирала Н. Тарасенко - дізнавайтесь з № 22 "Резонансу".