• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Законопроект «Про цивільну зброю і боєприпаси»

Законопроект «Про цивільну зброю і боєприпаси»

Наприкінці 2014 р. у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси», яким пропонується надати право громадянам купувати та використовувати холодну і вогнепальну зброю на підставі дозволу органу внутрішніх справ, а також визначається порядок використання цієї зброї. Про перспективи прийняття цього документу та суспільну та експертну реакцію в матеріалі О. Кривецького, «Громадська думка» № 4 (86).

Річниця Великого Кобзаря

Річниця Великого Кобзаря

Президент України Петро Порошенко відвідав урочистості на честь 201-річчя великого поета Т. Г. Шевченка. Детальніше про дану подію, а також значення даного заходу в консолідації громадян нашої країни в коментарі С. Горової до Випуску 22 огляду ЗМІ «Ініціативи президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Інформаційна підтримка реформ

Інформаційна підтримка реформ

Спікер парламенту Володимир Гройсман, звітуючи про перші 100 днів роботи уряду, повідомив, що в цьому скликанні було внесено на розгляд 770 проектів законів, що вдвічі більше, ніж тих, що були в VI і VII скликаннях. Численні експерти звертали увагу на те, що для підтримки реформ з боку населення необхідно працювати над його поінформованістю у цих питаннях. Детальніше про те, як забезпечується інформаційна підтримка реформ в Україні, читайте в коментарі В. Волковинської до Випуску 22 огляду ЗМІ «Ініціативи президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».