• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе
  • «Інформаційний ярмарок – 2017» у Верховній Раді України

Шпигунські програми в Google Play

Шпигунські програми в Google Play

Програми, що спеціалізуються на крадіжці даних облікових записів PayPal і Paxful, виявили на платформі Google Play. Програма Boost Views просувалася як інструмент для заробітку на YouTube. Інша програма, PaxVendor, використовувала дані біткоін-обмінника Paxful. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 8 (с. 27-28).

Проект Wikitribune для боротьби з фейками

Проект Wikitribune для боротьби з фейками

 

Джиммі Вейлз (Jimmy Wales), засновник інтерактивної енциклопедії Wikipedia, анонсував створення нового проекту Wikitribune для боротьби з фейками. Кошти він планує зібрати за допомогою краудфандингу. Автор проекту сподівається найняти перших журналістів для сайту до 8 червня, коли у Великобританії відбудуться дострокові парламентські вибори. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 8 (С. 19).

Facebook читатиме наші думки

Facebook читатиме наші думки

Команда Facebook розглядає можливість розробки технології, що читатиме мозкові хвилі так, що не треба дивитися на телефон, щоб набрати електронну пошту, а достатньо буде лише подумати. Мета полягає у створенні системи, здатної набирати сто слів за хвилину подумки.

Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 8 (С. 7).

Підтримка українських науковців у програмі «Горизонт 2020»

Підтримка українських науковців у програмі «Горизонт 2020»

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій; стан та перспективи участі України у програмі «Горизонт 2020»; співробітництво між НАН України та УСПП; підсумки засідання Ради президентів академій наук України; заходи на підтримку науки, які пройшли у рамках всесвітньої ініціативи «Марш за науку»; реалізацію пілотного проекту дослідницького університету нового типу, що створюється шляхом реорганізації Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України у Державну наукову установу «Київський академічний університет НАН України та МОН України» та багато іншого.