• Нас вітає Національна Академія Наук України

Національній академії правових наук України – 25 років!

Наприкінці вересня цього року відбулись урочисті загальні збори Національної академії правових наук України з нагоди 25-річчя. В урочистих заходах взяв участь Президент України П. Порошенко. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 109–112).

Трансфер технологій та управління інноваційною діяльністю

Трансфер технологій та управління інноваційною діяльністю

Розпочалася перша серія тренінгів з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю, які розробили Міністерство освіти і науки України спільно з УкрІНТЕІ та НАН України. На курс зареєструвалися слухачі з 31 закладу вищої освіти, 26 наукових установ та інших організацій. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8 (С. 107).

Любов Дубровіну обрали керівником Національної бібліотеки імені Вернадського

Любов Дубровіну обрали керівником Національної бібліотеки імені ВернадськогоНаціональною академією наук України у серпні нинішнього року було оголошено конкурс на заміщення посади генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Про це повідомляє прес-служба НБУВ.

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського тривають вибори генерального директора

Національною академією наук України в серпні нинішнього року було оголошено конкурс на заміщення посади генерального  директора Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. В бібліотеці було створено організаційний комітет та виборчу комісію з виборів генерального директора НБУВ, проведено низку процедур відповідно до вимог конкурсу.

Зустрічі Л. А. Дубровіної з колективом бібліотеки

Зустріч Л. А. Дубровіної з науковим колективом11 та 12 жовтня 2018 року відбулися наступні зустрічі кандидата на посаду генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського Л. А. Дубровіної з колективом у приміщенні на вулиці Володимирській, 62 та в головному корпусі на Голосіївському проспекті.