• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Інформаційне виробництво

Інформаційне виробництво

Характерною особливістю будь-якого суспільного розвитку і його інформаційного етапу в особливій мірі є постійне інформаційне виробництво як основа всіх видів суспільної діяльності. Однак нинішній етап цього виробництва істотно відрізняється від усіх минулих кількома характерними рисами... Докладніше про національне інформаційне виробництво в контексті глобальних викликів у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.

Псевдовибори

Псевдовибори

На підконтрольних бойовикам територіях Луганської та Донецької областей відбулись невизнані міжнародним співтовариством, але підтримані Росією «вибори» лідерів «ДНР» і «ЛНР». Чого чекати від нових реалій Україні, дізнавайтесь з аналітичної статті Т. Гранчак у № 82 «Резонансу».

Угода Україна – Росія - ЄС

Угода Україна – Росія - ЄС

Україна, Російська Федерація та Євросоюз підписали в Брюсселі 30 жовтня тимчасову угоду-протокол з питання постачання газу до кінця березня 2015 року. Про те, хто вийшов переможцем у «газових» змаганнях, а також узагальнені експертні оцінки  угоди дізнаєтесь з аналітичного матеріалу О. Рябоконя в № 82 «Резонансу».

Випуск 4 за 24-30 жовтня 2014 р.

Випуск 4

У випуску 4 за 24-30 жовтня 2014 р. читайте:

Люстрацію в органах внутрішніх справ розпочато у відповідності до вимог Закону України «Про очищення влади», – Арсен Аваков;

Президент України Петро Порошенко наголошує на необхідності негайного проведення судової реформи;

Основою Коаліційної угоди в новообраному Парламенті є ініційована Президентом та розроблена Адміністрацією Президента «Стратегія реформ – 2020», – Дмитро Шимків;

Кадрові зміни в регіональних владних структурах відповідно до Закону України «Про очищення влади»;

Парламентські вибори в Україні – 2014

Парламентські вибори в Україні – 2014

Експертне середовище у ЗМІ за попередніми результатами відзначає успішність парламентських виборів в Україні 2014 р. Їх проведення відповідно до стандартів демократії може стати ефективним стартом у здійсненні актуальної для України програми реформ Президента Петра Порошенка. Детальніше, в коментарі С. Горової.