• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

Ініціативи Президента

ato

Виходячи з досить результативної роботи у відповідності з Мирним планом Президента України П. Порошенка, в експертних колах прогнозують нейтралізацію партії війни в українському політикумі і дійсну реалізацію наміру української влади в найближчі дні – отримати повне припинення вогню. Докладніше – у матеріалі С. Горової «Надії на мирне врегулювання – зміцнюються» у новому виданні «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)» (випуск 2).

Аграрний сектор

agro

Сьогодні на думку багатьох експертів саме аграрний сектор економіки України є найбільш дієвий і продуктивний. З «залученням» його результатів ведуться спроби вирішити проблемні питання й в інших галузях економіки країни. Більш докладно про ситуацію, що склалася та основні тенденції розвитку в аграрному секторі, у відповідності з поставленими Президентом України завданнями, читайте у матеріалі С. Горової «Аграрний сектор економіки України стає рушійним...», у новому виданні «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)» (випуск 1).

Опалювальний сезон 2014–2015 рр.

Z

Опалювальний сезон 2014–2015 рр. як для самих українців, так і для уряду України поки що залишається рівнянням з багатьма невідомими: чим опалювати, як опалювати, коли опалювати та яку температура в опалювальних приміщеннях вважати нормальною? Детальніше про те, як переживемо зиму, читайте в аналітичній статті О. Симоненко в № 76 «Резонансу».

Донбас

D

12 жовтня у своєму зверненні Президент П. Порошенко підбив підсумки того, що вдалося добитися за час, що минув від моменту підписання Мінських домовленостей. Більш докладно про ситуацію на Донбасі в контексті виконання Мирного плану Президента читайте в аналітичній статті Н. Тарасенко в № 20 «Україна: події факти, коментарі».

 

Джерело: http://podrobnosti.ua/accidents/2014/10/11/997565.html