• Нас вітає Національна Академія Наук України

5 % користувачів соцмереж створюють унікальний контент

5 % користувачів соцмереж створюють унікальний контент

Щодня в мережі з'являється до 30 млн записів, однак, більшість з них – це повторні публікації чужих матеріалів. З мільйонів опублікованих постів всього 5 % користувачів у всіх соціальних мережах створюють щось унікальне. Детальніше про особливості спілкування у соцмережах читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6.

Сервіс для відстежування інтернет-тролів

Сервіс для відстежування інтернет-тролів

Українські волонтери запустили сервіс для відслідковування інтернет-тролів та протидії антиукраїнській пропаганді TrolleyBust.com. Одне з його головних завдань – блокування джерел антиукраїнської пропаганди в соцмережах, а основний метод – відправлення скарг на конкретних користувачів та їхні повідомлення. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6.

Реформа системи охорони здоров’я

У найближчі місяці в Україні будуть здійснені значні кроки у реформі системи охорони здоров’я. Зокрема, як заявив Президент України, закупівля ліків буде делегована міжнародним організаціям, а сертифікація частини імпортних медикаментів проводитися не буде. Детальніше щодо даної теми в коментарі С. Горової до Випуску 25 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Зміни до Закону «Про вищу освіту»

Експерти зауважують, що Україні потрібна системна реформа освіти, яка має бути предметом суспільного консенсусу, розуміння того, що освіта – це один з основних важелів цивілізаційного поступу та економічного розвитку. Детальніше про головні аспекти проєвропейського вектору реформування освітньої галузі читайте у коментарі Т. Копитко до Випуску 25 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Оновлення влади

Президент затвердив персональний склад Конституційної комісії; Уряд пропонує суттєво посилити кримінальну відповідальність корупціонерів; Європа готова інвестувати в Україну під гарантії своїх держав; «Нафтогаз» реформуватимуть за допомогою Фонду Сороса; Євродепутати просять президента Європейської ради Дональда Туска надати Україні безвізовий режим; Нацрада реформ вирішла призначити віце-прем’єра з євроінтеграції; Президент підписав Закон на підтримку волонтерського руху в Україні; Уряд Німеччини надасть Україні нецільовий кредит 500 млн. євро на відбудову Сходу України. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України в межах «Стратегії розвитку–2020» читайте у черговому Випуску 25 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».