• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Спеціалізований суд із розгляду справ у сфері інтелектуальної власності
  • Сучасна юридична освіта як вимога часу

Інформаційні акценти

Кількісно-змістовний аналіз електронних матеріалів за січень 2015 р.

Кількісно-змістовний аналіз електронних матеріалів за січень 2015 р.

Проект представляє візуалізацію результатів контент-аналізу резонансних повідомлень центральних та регіональних електронних ЗМІ. Кількісно-змістовний аналіз електронних матеріалів за cічень 2015 р. дозволяє виявити за співвідношенням повідомлень найбільш обговорювані проблеми, динаміку висвітлення визначених тем протягом місяця та оціночне висвітлення основних тем суспільно-політичного життя.

Австрійська академія наук

Австрійська академія наук

На думку президента Австрійської академії наук А. Цайлінґера, уряд у жодному разі не повинен втручатися у справи Академії. Держава не має вказувати, які дослідження проводити, впливати на її структуру. Слід заохочувати АН ефективно працювати й творити внутрішні структури, які підтримували б найперспективніші проекти й допомагали б молоді просуватися цими щаблями. Докладніше про розвиток науки в Австрії та роль Академії наук у цьому процесі у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Енергоефективність та енергозбереження

Енергоефективність та енергозбереження

Енергоефективність та енергозбереження на сьогодні є одними з найважливіших пріоритетів соціально-економічного розвитку в глобальному, національному та регіональному вимірах. Починаючи із середини 70-х років ХХ ст., більшість розвинутих країн світу втілюють політику та програми з підвищення енергоефективності. Успішна їх реалізація забезпечується і за рахунок широкого втілення різноманітних методів та практик. Докладніше про  зарубіжний досвід  енергозбереженняу новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Боротьба проти геополітичних загроз в інформаційних війнах

Боротьба проти геополітичних загроз в інформаційних війнах

В Україні планують створити координаційний центр блогерів, який міг би поширювати правдиву інформацію про ситуацію на Сході країни або спростовувати неправдиві новини. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 2.

Стратегія «Україна-2020»

Стратегія «Україна-2020»

Сьогодні майбутнє Української держави залежить від ефективності впровадження масштабного плану реформ, затверджених Президентом П. Порошенком в Указі «Про Стратегію сталого розвитку "Україна - 2020"». Про пріоритетні напрями та орієнтири розвитку країни, окреслені в Стратегії, а також про експертну позицію стосовно документу дізнавайтесь з  №   8 «Резонансу».