• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Стратегічні напрями інноваційного розвитку України

Стратегічні напрями інноваційного розвитку України

У березні цього року відбулися парламентські слухання «Національна інноваційна система України: стан та законодавче забезпечення розвитку».

Слухання проводилися з метою громадського обговорення стану та стратегічних напрямів інноваційного розвитку України, законодавчого забезпечення формування національної інноваційної системи, визначення головних завдань органів державної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства щодо забезпечення ефективної реалізації поставлених завдань. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3 (С. 74–80, 122–130).

Уряд започаткував роботу Ради інновацій

Уряд започаткував роботу Ради інновацій

У рамках підтримки політики технологічного розвитку держави Кабінет Міністрів України започаткував роботу Ради інновацій, яка має стати ефективним інструментом взаємодії уряду, бізнесу та представників наукових кіл, а також майданчиком напрацювання важливих рішень у цій сфері. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 3 (С. 81).

Українсько-латвійські науково-дослідні проекти

Українсько-латвійські науково-дослідні проекти

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: пріоритети інтеграції української науки в європейський простір; стан та стратегічні напрями інноваційного розвитку України; конкурс українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019–2020 рр.; перспективи наукової періодики НАН України та багато іншого.

У школах США штучний інтелект виявляє небезпечних учнів через соцмережі

У школах США штучний інтелект виявляє небезпечних учнів через соцмережі

Вища техшкола Шошин Веллі (Shawsheen Valley Technical High School) в місті Біллеріка штат Массачусетс запровадила стеження за учнями в соцмережах за допомогою штучного інтелекту, щоб виявляти тих, хто може бути небезпечним для себе і суспільства. Заклад став одним з багатьох шкіл, що почали використовувати цю технологію. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6 (С. 14).

Facebook розпочне брати гроші з користувачів

Facebook розпочне брати гроші з користувачів

Соціальна мережа Facebook у квітні почне тестувати сервіс платних підписок для користувачів, які хочуть підтримати власними коштами улюблених відеоблогеров. Вартість передплати буде становити п'ять доларів на місяць, повідомляє Re/code. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5 (С. 12).